Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki hozzáért SOS tudna...

Valaki hozzáért SOS tudna segíteni?

Figyelt kérdés

A tel.számokat kell áttennem az új mobilomra.

Addig eljutottam, hogy a gépen sikeresen importáltam a partnerlistába, de innen hogyan kerül rá a telefonomra?

Nem kérem ingyen a segítséget, küldök cserébe valamit:)


2016. aug. 23. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
régi mobil- új mobil típusa kell
2016. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Régi: Nokia Lumia 520 (képernyő törött, nem reagál a kijelző, csak az oldalsó gombok)


Új: Sansung Galaxy J3

Itt nem lehet a facebook fiókot összekötni a névjegyzékkel? mint a Nokiánál?

2016. aug. 24. 08:05
 3/6 anonim ***** válasza:
letöltöd a facebook alkalmazást, majd kiválasztod, hogy az összes névjegy jelenjen meg
2016. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Így se:(
2016. aug. 28. 08:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szinkronizáltad névjegyeket Microsoft fiókba: Ezt nyisd meg [link] itt bal oldalt a továbbiaknál van hogy importálás. Importálhatsz outlookból is és lehet hogy működik, de ha nem akkor innen: [link] exportáld ki őket Csv formátumba és importáld googleba
2016. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akárhogy nézem, nekem itt csak emaileket ad be. Telefonszámok sehol:(
2016. aug. 31. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!