Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wi-Fi kapcsolódás után azt...

Wi-Fi kapcsolódás után azt írja ki 10 mp múlva h "Hozzáférés a hálózathoz megtagadva", de miért? Mi a baj? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Rákattintok az elérhető Wi-Fi-re, beírom a helyes jelszót és kiírja, hogy "kapcsolódás", majd, hogy "mentve, biztonságos", de mégsem tudok netezni, nem jelenik meg a 'wifi jel' fent és kb 10 mp múlva azt írja ki, hogy "Hozzáférés a hálózathoz megtagadva".


A telefonom Huawei P8 lite, 2 hónapos, minden Ok am vele, a Wi-Fi-vel is am Ok minden a laptopommal simán megy minden.

A telefont eddig csak Magyarországon használom, de tegnap óta Németországban vok és az itteni WiFi-t még ezzel a telefonnal nem használtam csak a laptoppal, ezért az ugye már ismerte.



2016. aug. 23. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséged hogy a router beállításánál csak bizonyos MAC címekkel lehet kapcsolódni.
2016. aug. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet h az előző okostelefonommal simán tudtam ugyanezzel a ruterrel/Wifivel netezni , ugyh az nem változott, csak a mobilom lett új ...

Szerintem vmit a telefonom kéne állítani v máshogy csinálni, két nappal ez előtt ugyan ezt eljátszotta egy benzinkúton: a többiek simán használták a Free Wifit a szokásos módon nekem meg ugyanezt adta ki (már ez is külföldön volt, Magyarországon simán használtam a benzunkutak wifijét)

2016. aug. 24. 11:42
 3/4 anonim válasza:
Szia! Sikerült megoldani a problémát? Nekem is hasonló a problémám.
2016. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg, hogy WiFi beállításoknál az IP címet átállítod statikusra, és beírod mondjuk azt az IP-t amivel a laptopod is csatlakozva van.( Nem biztos hogy működni fog, de nekem koleszba volt hogy megoldotta a problémám)

Remélem megoldódik.

2016. aug. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!