Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy toshiba windows...

Van egy toshiba windows tablettem frisiteni akartam és letöröltem az alap programjait tévedésből és a kijelző bármit csinálok fekete maradt. Elvittem a javitoba és nemtudták ujrairni. Vajon megoldható?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg. Ms oldalról leszed a win, usb telepítőt megcsinálod pendrive ra. Kell egy usb hub, egy usb billentyűzet, mert csak azzal fog működni ha telepítel.
2016. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Köszönöm.
2016. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1#.Tisztelt felhasználó megkérlek szépen,mivel nemértem a szakszavakat rövidítve mert elégé laikus vagyok,légyszi,fejtsd ki bővebben,mert csak részben értettem a teendőmöt.

Köszönöm.

2016. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felmész a Microsoft weboldalára és letöltöd a Windows telepítőt. Felteszed egy pendrive , pontosabban csinálsz egy Windows telepítő pent, hogy a táblagépre fel tudd tenni! Ha a táblagépen egy darab usb bemenet van, neagyisten micro usb, kell szerezned egy micro usb, usb kábelt! De, mivel a tab nem fog érzékelni sem érintést, sem bluetooth billentyűzetet ezért kell majd egy usb s billentyűzet! Illetve kell egy usb hub (elosztó) hogy egyszerre tudd a tabra kötni a pent, a billentyűzetet ill a töltőt is! Megnézed a Windows billentyűparancsait neten, majd indítás után belépsz a megfelelővel (win10 em van, de biztos 8.1en is van egy egyszerűsített, csökkentett mód menü) onnan elérhető a bios is meg újra tudod húzni. Mivel a tab eredeti szoftveres ha feltelepül aktivál is.
2016. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Értem,köszönöm!
2016. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!