Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyire gyengék az amoled...

Ennyire gyengék az amoled kijelzők?

Figyelt kérdés
Vettem egy s7 telefont, de nagyon idegesít hogy amikor görgetem az oldalakat akkor a betűk szélei elmosódnak nem nagyon de nem éles a betű. Ha gyorsan görgetem akkor meg még az is látszik mintha duplán lenne írva halványan tiszta motion blur hatás. Megnéztem a boltokban is de ott is ugyanilyen elmosódás látszik görgetésnél főleg fekete betűk világos háttéren látszik. Az összes amoled ilyen? Ha megnézné valaki ezt a saját amoledes mobilján megköszönném. Pl. A www.samsung.hu oldalon ha gyorsan görgetem az oldalt akkor a nagy fekete címeknél borzasztó ezaz utánhúzás.

2016. aug. 24. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
BlackBerry Priv felhasználó vagyok. Amoled kijelzovel. Semmi probléma. Nekem teljesen jó.
2016. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az viszont érdekes, hogy full hd videó lejátszásánál gyönyörű a kép görgetésnél meg okádék ezaz utánhúzás.
2016. aug. 24. 11:01
 3/5 Norbi658441 ***** válasza:
Ja kicsit kivehető,de a régebbi S4-en sokkalta jobban lehetett látni pl a beállításokban görgettem régebben még ott fekete háttér és fehér betűk voltak.Hát az nagyon elmosódott volt ha gyorsan fel-le görgettem,Samsung monitorom van ami ível és ott is fellép egyan ez a hatás.
2016. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés is pl. ha húzom lefele akkor a zöldben lévő szöveg alatt megjelenik a betűk alja kicsit szürkén, ha felfele húzom akkor meg felette jelenik meg ez. Kicsit többet vártam, régi IPS képernyős telefon ebben jobb volt. De nem hiszem hogy hibás a képernyő mert az 1440p s videónál gyönyörű a kép. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. aug. 24. 11:23
 5/5 Norbi658441 ***** válasza:
De egyébként szerintem ez azért van, mert ennek a kijelzőnek az az előnye, hogy a fekete pixeleknél nincsen háttérvilágítás szóval energiát spórol folyamatosan.Namost mivel egy pici idő kell hogy felvillanjon a nem világító pixel ezért mire felvillan nincs rá szükség megint és elmosódik a kép.Nem tud olyan gyorsan felvillanni/elaludni az a pixel gondolom.
2016. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!