Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betört a telefonom kijelzője....

Betört a telefonom kijelzője. Ha beviszek egy szervizbe egy új, neten rendelt LCD kijelzőt, akkor kicserélik nekem?

Figyelt kérdés

Nem fogják azt mondani, hogy mivel nem ott vettem a kijelzőt ezért nem csinálják meg?


Egyedül meg nem akarok nekiállni mert nem értek hozzá, inkább nem kockáztatok.



2016. aug. 24. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

ja majd ingyen

😈

2016. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Norbi658441 ***** válasza:
Szerintem ez szervizfüggő,de általában megszokták csinálni.Nekem is volt egyszer ilyen problémám és azt mondták, hoy tud ő is rendelni de ha tudok valahonnan szerezni akkor megcsinálja,de ha rendelsz neten kell figyelni, hogy pont ugyan ahhoz a modellhez van gyártva és nem a telefon nevét kell nézni, hanem a típusszámot pl.: Samsung Galaxy S4-nek > I9505,I9500 (mert S4ből is van több fajta ami eltérhet,mind a 2 Galaxy S4 de különbözőek)
2016. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megcsinálják, nem ellenségei a pénznek, csak legfeljebb elkérnek érte annyit, amennyit ők raknak rá a saját maguk által beszerzett kijelzőre csere esetén. Illetve nem vállalnak rá garanciát, mivel nem tudják, milyen forrásból származik az alkatrész. Sok a hulladék utángyártott kijelző a neten.


A végén jó eséllyel drágábban jösz ki, több macera van vele, tovább tart és potenciálisan rosszabb lesz az eredmény, mintha azzal kezdted volna, hogy beviszed hozzájuk a telefont, hogy betört a kijelző, cseréljétek ki légyszi.

2016. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!