Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Moto G4 Plus vélemény?

Motorola Moto G4 Plus vélemény?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hardveresen nagyon jó, kivéve a kamerája, annak kissé gyenge a képminősége a telefon tudásához képest, nem tudom ez neked mennyit számít, illetve tudtommal Magyarországon még nem is kapható, legalábbis nem találtam róla magyar nyelvű oldalt, így az általános ár-érték aránya sem ismert! :/
2016. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első:

[link]

2016. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Reméltem, hogy nem gyengült az előző változataihoz képest, talán be is szerzem.
2016. aug. 28. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ez érdekes, nekem a Google nem dobta ki az Árukeresőt, magyar oldalból csak a Mobilaréna előzetes hírét a telefonról! Hát szerintem a 83 ezres árhoz képest már kicsit kevés a 2 GB ram, minden más viszont rendben van!
2016. aug. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy én nem venném meg. 2GB kevés, plus az a négyszög gomb se tetszik.


Amúgy nagy valószínűséggel nem is fogod tudni beszerezni, bár linkeltem az árukeresős oldalt, de az ilyen kis webshopoknál ki van rakva 10.000 telefon, de ha megrendeled majd írják hogy bocs most mégsincs.

Volt már tapasztalatom:D Olyat keress ahol Raktáron van, csak ugye itt nincs:D

2016. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!