Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék vásároln...

Új telefont szeretnék vásárolni, az IPhone SE vagy a Sony Xperia Xet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Sonyt soha a büdös életben nem vennék mégegyszer.

iPhonet ajánlom!

2016. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire kell?

Hány éves vagy? Így láthatatlanban ha olyan vagy akinek stabil bitonságos működés kell akkor IPhone SE ,de ha 1-2 év "dübörgést" szeretne érzni akkor Android szóval itt Sony Xperia X!

2016. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. És jelenleg is Sonym van , 2 es fél éves z1 compact semmi bajom sincs vele csak már újat szeretnék. 2X tört be a kijelzoje, mert leejtettem, de a Sony garanciaba ingyen javította 2 napon belül mindkét alkalommal szóval megbízok magában a cégben is de sokan az iPhone ajánlják.
2016. aug. 28. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sony x.
2016. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kadik ***** válasza:

Iphone-t ne.

Ne akkarj ilyen vacakot.

Teljesen zárt rendszer.

Ár-érték aránya borzasztó.

Drága tartozékok stb.


Akkor inkább Sony Xperia X-et. A Sony jó kis telefon. Az ismerőseim, akiknek van meg vannak vele elégedve.

2016. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Honor 8 Oneplus 3 de az iphone se rossz :)

Marmint nem az SE rossz hanem iphone sem rossz na :D

2016. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!