Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem fogadott hívás, SMS küld...

Nem fogadott hívás, SMS küld róla mi ez? És miért csak hangposta van annak aki hív?

Figyelt kérdés
Többször volt már, hogy valaki keresett és kaptam az SMS-t, hogy erről a számról nem fogadott hívásom volt. Most volt ma olyan, hogy a kezembe volt a telefon és, akkor kaptam az sms-t. Aki meg hívott mondta, hogy hangposta volt csak, nem csöngött ki. Valaki tudja miért van ez?

2016. aug. 30. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem gyenge a térerő? Nekem akkor csinált ilyeneket amikor bizonytalan volt a térerő és pillanatokra elment a hálózat vagy nem érzékelte.
2016. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A mostani telefonomnál van ez csak, eddig volt egy szám amit nem mentettem el kétszer hívott 2-ből kétszer az volt amit írtam. Nem tudom mi okozza, itthon telefonálok általában, mert nem sűrűn telefonálok.
2016. aug. 30. 21:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Felhívod a szolgáltató ingyenes ügyfélszolgálati számát és ott elmondod ugyanezt.
2016. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak nem telenoros vagy?

(Nekem azóta van ez mióta telenorhiz átmentem. Szerinten is a térerő okozza, sok helyen nincs...pl a házunkban pár helyiségben, vagy utazás közben is sokkal többször veszíti el a térerőt mint a vodafone, fura és idegesítő..)

2016. aug. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igen, telenoros vagyok
2016. aug. 31. 08:48
 6/13 A kérdező kommentje:
ahogy most megnéztem, hogy melyik embereknél csinálja ezt, azoknál azt láttam, hogy azoknak akik 30-as telefonjuk van.
2016. aug. 31. 10:52
 7/13 szonata ***** válasza:
Az is lehetséges,hogy a hívónak nincs egyenlege és ezért kapsz sms-t tőle. Arra vár,hogy te hívd vissza. Nekem csak ilyen esetben fordult elő ez a helyzet.
2016. nov. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szonata ***** válasza:
A másik lehetséges opció,hogy a szolgáltatónál a hangpostát kikapcsoltatod,mert azt te nem tudod átállítani, nem a telefonnal függ össze.
2016. nov. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A másik lehetséges opció,hogy a szolgáltatónál a hangpostát kikapcsoltatod,mert azt te nem tudod átállítani, nem a telefonnal függ össze."


De, az előfizető tudja kapcsolgatni a hangpostát, ha akarja. A GSM rendszerekben szabvány USSD kód segítségével: [link]

Csak itt nem ez a kérdés.

Az az alap probléma, hogy a bejövő hívás helyett hangposta és értesítés van csak.


"Az is lehetséges,hogy a hívónak nincs egyenlege és ezért kapsz sms-t tőle. "

A kérdező leírta világosan, a hívó arról számolt be hogy hangpostát kapott a híváskor. Nem az egyenlegével volt gond.

2016. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

T-mobile-nál csinálta régen nekem a telefon, automata hálózatra volt állítva és GSM, valamint UMTS közt váltogatott.

Előfordult, hogy átkapcsolt UMTS-re magától, ahol 0 térerő volt, ha ekkor hívtak olyan volt mintha ki lett volna kapcsolva a telefon.

2016. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!