Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék rácsatlakozni a...

Hogyan tudnék rácsatlakozni a wifi hálozathoz LG G3-as készülékemmel?

Figyelt kérdés

Nem tudok semmilyen wifi hálózatra csatlakozni LG G3-as készülékemmel. Pár napja még rendesen működött, de azóta semmi.

Amikor épp észleli a jelet azt írja ki, hogy mentve, de nem csatlakozik rá. Próbáltam más wifivel is, de ott is ugyan ez a dolog.



2016. aug. 31. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Történt valami különös a telefonnal, amióta utoljára működött? Telepítettél rá valami szoftvert vagy ilyesmi? Nekem G2 van, de soha nem tapasztaltam még ilyet. A régi Samsungom ellenben rendszeresen eljátszotta. Olyankor újraindítottam a telefont, és helyre jött. Próbáld meg újraindítani, ha még nem tetted.
2016. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudtommal semmilyen dolog nem történt vele. Play áruházból szedtem le legutoljára valami játékot és ennyi.

Ezelőtt nekem is egy G2-es készülékem volt annak semmi probléma nem mutatkozott a wifi-vel kapcsolatban. Próbáltam újraindítani a routert, a telefont, sőt a telefonon egy gyári rendszer visszaállítást is végeztem.

2016. szept. 5. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán benne van, hogy elromlott benne valami, bár nem értek hozzá annyira, hogy így el tud-e romlani. Szervizben, telefonos üzletben kérdezd meg esetleg, hogy hallottak-e már ilyenről. Lehet, hogy olyan helyen, ahol ezzel foglalkoznak, már a tizedik wifi hibás G3-ast látják, és kapásból tudják majd, hogy mi baja és mit tudnak csinálni vele.
2016. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!