Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudok telefont rendelni...

Honnan tudok telefont rendelni olcsón?

Figyelt kérdés

Van olyan oldal, ahol hasonlóan olcsón lehet telefonokat venni, mint a tinydeal, de vannak Sony telefonok is?


Illetve még egy kérdésem lenne. Megéri-e ebay-en kínából rendelni ilyet sony telefont?


[link]


[link]


[link]



2016. aug. 31. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem macerásabb ez az út, főleg a magyar nyelvű menü, és a garancia miatt. A legjobb ha neten nézelődsz. (Az "árgépnél" olcsóbb ajánlatokat, kártyafüggetlen új telefon esetében hazai viszonylatban nem találsz). Ráadásul itt a garancia is ugyanúgy érvényes, mintha egy márkaboltból vásárolnál.
2016. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebay-ről, aliexpress-ről, utóbbiről kínai márkás telefononokat éri meg. Xperia Z-nek a képernyője. proci teljesítménye nem versenyezhet egy mai 40 ezres kínai telefonnal sem (pl. Cubot x17s), de tény hogy szépen összerakott cucc, van rá 5-ös android frissítés, és a hátlapi kamerája jó (előlapi kameráját szintén verik a 40 ezres kínaiak).
2016. aug. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat! Eléggé elfogult vagyok ezekkel a telefonokkal kapcsolatban, erősen Sonys vagyok. Kínai telefont nem igen mernék venni.
2016. szept. 2. 07:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából a Z-nél a képernyő az ami a legkiábrándítóbb mai szemmel, sima LCD még, aminél nagyságrendekkel szebb képet ad bármelyik IPS. De még a 2014-es Z2-m IPS-e is vacak, egy 2015-ös 40 ezres Cubot X17-éhez képest. Utóbbinak ráadásul nyitott a szoftvere (menüből root ki/be kapcsolható), sokkal jobb az előlapi kamerája, vékonyabb. Most is Sony az IFA 2016-on bejelentett csúcs telefonjába is csak 3 GB RAM-ot, 32 GB háttértárat pakol, míg egy csúcs kínainál már alap kevesebbért a 6 v. 8 GB RAM 64 v. 128 GB háttértár.
2016. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!