Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam az előfizetéshez...

Elhagytam az előfizetéshez tartózó telefonomat. Tovább kell fizetnem így is a telefon részletét?

Figyelt kérdés
Szóval a sim kártyám évek óta meg van és nem abban a teloban volt amit elhagytam. Tehát a sim kártya meg van, annak természetesen fizetem továbbra is az előfizetését. viszont a telefon pár hónapos volt és még 1,5 évig havi 8000 ft. Mit lehet tenni ilyenkor? ha bemegyek gondolom nem adnak másik telefont...így is tovább kell fizetnem a telefon részletét? Köszi előre is!

2016. szept. 1. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tovább kell fizetned.

Rendőrségen remélem már bejelentetted, és szolgáltatónál letiltattad a telefont.


Bár a rendőrségtől ne várj sokat, nem fogják külön keresni, ha bicikliket, sőt autókat se keresnek, akkor nem pont a te telódat fogják:D


Sajnos most így jártál.


Remélem azért próbáltad felhívni, hátha becsületes a megtaláló..

2016. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Azért elgondolkodtató, hogy hogy juthat eszébe valakinek akár csak megkérdezni ilyesmit. Mennyit érthet az illető a körülötte lévő világból. Nem kéne-e valamiféle értelmi teszthez kötni a szerződés-aláírási jogot. Ha szemtől szemben lennénk és eltakarnám az arcom, felfogná-e a kérdező, hogy mit csináltam, vagy azt hinné, szőrén-szálán eltűntem.
2016. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha volt biztositasod nem kell tovabb fizesd. Viszont azonnal hivd fel a biztositot hogy elveszett a telo vagy elloptak. A biztosito ki fogja fizetni a szolgaltatonak az osszes hatramaradt osszeget.

Te vehetsz uj telot uj reszletre. Na de aztan kossel arra is biztositast, ha ilyen hanyag vagy!

2016. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van biztosítás rajta, holnap utána is járok ennek!
2016. szept. 1. 20:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem most a számlán, úgy van rajta, hogy 'készülék biztosítás 590.-'. Ez kell hozzá?
2016. szept. 1. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!