Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok az alábbi feladatokra?

Figyelt kérdés

Munkához használnám:

- Telefonálásra (5-10 hívás, max. 1 óra/nap beszélgetéssel),

- Autós közlekedéshez GPS-ként (max. 30-40 perc/nap),

- Képek készítésére (akár 150-200 kép/nap, nagy felbontással; gyakran mobil fény/vaku használattal)

- E-mailek kezelésére;

- Mobil internet megosztásra (munkaterületen laptop mellé), nem folyamatosan, csak a szükséges mértékben a cég szerverének eléréséhez;


Igények:

- Megbízható, üzembiztos működés.

- Strapabíró akkumulátor (a fenti használat mellett se nagyon kelljen napközben tölteni, de ha kell, akkor gyorsan lehessen)

- Előnyös, ha az akkumulátora cserélhető.

- Könnyű kezelhetőség, jó rendszerű jól átlátható kezelő felület (magyar nyelv).

- Az elkészített képek azonnali kezelésének (elnevezés, átnevezés, forgatás, körülvágás, ...) lehetősége, közvetlenül a kép elkészítése után.

- Jó lenne, ha képgalériában egyszerre több mappát is lehetne használni.

- Kézbesimuló, könnyen fogható kialakítás;

- A képernyő átmérője ne legyen nagyobb ~4,5"-nál.

- Esetleg legyen hangfelismerő funkciója (magyar nyelven).


Korábban androidos Samsungot és windowsos Nokia-t is használtam. Az androidos megbízhatóbbnak, könnyen kezelhetőbbnek tűnt és talán több applikációt is kínáltak hozzá, ezért inkább azt preferálnám, de minden javaslatot (érvet és ellenérvet) köszönettel veszek, mert nem vagyok hozzáértő.



#munka #okostelefon #kezelhetőség #strapabíró akkumulátor #nagy felbontású képek készítése #árkategória 80-100000 #- Ft
2016. szept. 3. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

"- A képernyő átmérője ne legyen nagyobb ~4,5"-nál."

Sajnos ezzel rengeteg telefont szanáltál. Szinte mindegyik nagyobb, mint 4,5. Nem nagyon vagyok Apple párti, de a iPhone SE-vel tehetnél egy kört.

Ha már Android, ez nem tudom mennyire lenne jó, de csak ezt találtam neked:

[link]

Persze akad még bőven okostelefon, itt vannak a kijelzők, ár és akkukapacitás szerint sorolva az Androidos okostelefonok:

[link]

2016. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javaslatodat és a linkeket.

Igen, tudom, hogy a képernyő mérete behatárolja a lehetőségeket, de 5" képernyőhöz értelemszerűen nagyobb telefon méret is adódik, ami már nehezen kezelhető lenne számomra, mert több tárgy van munka közben a kezeimben, amiket folyamatosan felváltva használok.

2016. szept. 6. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!