Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy J5 illetve J5...

Arpee22 kérdése:

Samsung galaxy J5 illetve J5 2016 ról mi a véleményetek? (Milyen telefont vegyek? )

Figyelt kérdés

Vagy inkább a huawei p8? vagy mi az a hasonló árú telefon amit ajánlani tudtok? (kb 50-60000 penz értékben)?

Nézegettem több telefont is, például az M4 aqua, vagy a két kínai, a xiaomi redmi 3 vagy a dogee x5 (vagy x6 nem tudom) ezekről is meghallgatom a tapasztalatokat, véleményeket, javaslatokat.Illetve félnem kell-e a két kínai telefontól? avagy olcsó húsnak híg a leve? vagy sem? Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. szept. 3. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

A Samsung-okkal az a baj, hogy eléggé túlárazottak, nagyon meg kell fizetni a márkanevet! Az M4 kamerája nem valami jó (nem tudom, ez neked mennyit számít), illetve a tárhelyét sem lehet korlátlanul kihasználni. A Huawei P8 nem lenne rossz, csak épp feldőbb kategória, és így árban is drágább, 84-85 ezer Ft legolcsóbban. Hacsak nem a P8 Lite-ra gondolsz, aminek viszont eléggé gyenge az akksija és a kijelző fényereje! A Doogee X5/X6 már valamivel kisebb kategória, inkább az F5, viszont egyszer olvastam, hogy néha nem reagál azonnal a kijelzője, többször rá kell nyomni, nem tudom ez mennyire igaz. :/

Szóval szerintem Doogee F5, Vernee Thor, Xiaomi Redmi 3, vagy Honor 4C - ezek között nézelődj szerintem, olvass tesztet, vagy fórumokat!

2016. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen a válaszod! Megnèzem azokat amiket írtál.
2016. szept. 7. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:

A j5 hardveresen nem valami jó, az a képernyő megeszi a procit :P

Ha van egy kis + zsetonod akkor p8-at vegyél.

2016. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!