Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Messengeren valaki neve...

Ha Messengeren valaki neve mellett villog a kamera jel, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt jelenti, hogy mással beszél kamerán, vagy esetleg azt, hogy nem elérhető a kamerája? Mert kipróbáltuk az ismerősömmel, felhívott valakit kamerán, de nem villogott nála. Tanácstalan vagyok, de ez fontos lenne. Köszönöm a segítséget.

2016. szept. 4. 18:57
 1/1 anonim válasza:
Ezt én is már meg figyeltem. Akkor szokott amikor a masik félnél meg van nyitva a chat ablak. Mert ha latom azt a harom pöttyöt hogy gépel akkor is villog, illetve akkor is amikor csak simán meg van neki nyitva a beszelgetés. Én ezt tapasztaltam remélem segített. És semmi köze nincs a kameras felhívassal
2017. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!