Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Na szoval. Semmit se ertek a...

Na szoval. Semmit se ertek a szamitastechnikarol ezert kerdezem meg itt. Iphone 5 s-em van es ugye van az elolapi kamera, es alatta egy picit, van egy kisebb "kamera" nemtudom hogy nevezik? Nappal gyonyoru kepeket meg este is jokat csinal. Folytatom.

Figyelt kérdés
Ha nappal van, vagy valami feny van akkor nincs semmi, de ha este, vagy sotet akkor abba a "kameraba" es voros kis potty van. Es nemtudom hogy ez termeszetes, vagy a kameraval van valami gond?
2016. szept. 4. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Az nem kamera, hanem "AF segédfény". Azzal lövi be a fókuszt a képekhez, hogy éles képet csinálj. Nappal azért nem látod, mert nem kell nagy fényerő hozzá (a nappali fény miatt),

ezért nem világít olyan erősen.

2016. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fényérzékelő van az előlapi kameránál ami alapján beállítja a kijelződ fényerejét. Egyébként én nem vettem észre semmilyen piroslást. Nem inkább csak vmi piros odatükröződik vagy koszos? :D De ha nincs gond amúgy akkor ne doglalkozz vele.
2016. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, az első válasz korrektebbnek hangzik, bár én akkor se láttam ezt, hiába próbáltam most is ki. No de mind1 :)
2016. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez teljessn termeszetes. Nalam is latszodik nagyobb fenyben. (Sony Z2)
2016. szept. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonooom
2016. szept. 5. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!