Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan oldjam meg az androidom...

Hogyan oldjam meg az androidomon, h ha nem érek hozzá 1 idő után akkor se menjen el a képernyő?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Appal lehet, pl No Screen Off
2016. szept. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Beállítások --> Kijelző --> Képernyő idő: a képernyő bekapcsolva tartása
2016. szept. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Wadmalac ***** válasza:
Hasonló app a NeverSleep
2016. szept. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2: Nincs olyan hogy kijelző, csak megjelenítés ott meg 10perc a max.
2016. szept. 5. 13:24
 5/12 A kérdező kommentje:
A google play tényleg képtelen bescannelni egy szoftvert mielőtt megjeleníti?
2016. szept. 5. 13:24
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert ha vírusos szoftvereket nyújt akkor én beperelem.
2016. szept. 5. 13:25
 7/12 Wadmalac ***** válasza:

"Mert ha vírusos szoftvereket nyújt akkor én beperelem."

Sok szerencsét hozzá, mivel semmiféle írásos garanciát nem vállalnak arra, hogy amit letöltesz, az tiszta.

Egyébként Apple sem.

Csak ott kevesebb az app, sokkal kevesebb akkreditált gyártótól és ezért jobb a szűrés.

2016. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Wadmalac, igazán vállalhatnának garanciát mert ez így egy noname kis kalózoldal legálisan működtetve. Megérdemelnék hogy legyen kompetenciájuk ami azt az egyszerű feladatot elvégzi hogy leszkenneli hogy mit tölt le a SAJÁT adatbázisába...ha én malware appot akarok letölteni amivel meghackelek 5000 fb fiókot azt az appot is föltölthetik én meg letölthetem? Grat.
2016. szept. 5. 13:58
 9/12 Wadmalac ***** válasza:

"legyen kompetenciájuk ami azt az egyszerű feladatot elvégzi hogy leszkenneli hogy mit tölt le a SAJÁT adatbázisába."

Naponta több ezer app kerül be a rendszerbe. Gondolom fel tudod mérni, ez mennyi munkát jelent. Megpróbálták gépi algoritmussal szúrni a xart, úgy néz ki, nem jött be, kénytelenek újra több ezer "cenzort" odaültetni.

Ez iszonyat pénz. Persze, a Google-t nem kell félteni az éhenhalástól, de a Play áruház tartalmának jelentős része freeware, nem igazán hoz bevételt, nem tudom, hogy a Play fenntartását, a kontrollal együtt mennyiben finanszírozzák az app eladások (főleg, hogy a sw készítők és a Google osztozik a bevételen).

Egy Apple esetében sokkal kisebb körből kell szűrni, sokkal kevesebb appgyártótól. Mondhatni könnyebb a dolguk, mennyiségileg, anyagilag is.


Egyébként senki sem kényszerít arra, hogy bármit letöltsél onnan. Használd a telót gyári állapotban és nincs gond. Ja, hogy mást is akarsz vele csinálni? Akkor vállald a következményeket.


Egyébként a Google Play szűrése sokat fejlődött, folyamatosan bővítik, de az ellenőrzést visszamenőleg is meg kell tenni, a rosszabbul szűrt időszakban bekerült progikra.

Ez milliárdnyi alkalmazást jelent.

2016. szept. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Naponta több ezer app kerül be a rendszerbe. Gondolom fel tudod mérni, ez mennyi munkát jelent."


Átscannelni az avast-al kb. pcn is 4 másodperc és 98% al kiszűri a vírust.

2016. szept. 6. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!