Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, hogy telefonom...

Normális, hogy telefonom ilyen gyorsan merül?

Figyelt kérdés
Huawei p8 telefonomat este 100%-ra feltöltöm,egész éjjel nem használom és reggel már csak 27%-on van. Van valami baj vagy csak ennyire gyenge az akksi? Ha rendellenes,fordulhatok ezzel szervízbe? Egy hete vettem,2 év garanciavan rá.

2016. szept. 5. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem normális, első körben azt kellene kideríteni mi eszi az aksit. Lehet valamelyik program zabálja mert állandóan pörgeti a procit.. vannak erre programok playen (gsam battery például)..
2016. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Wifi és/vagy mobilnet kikapcs, alkalmazások bezár.

Nézd meg így is.

2016. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem fut a háttérben semmi,mindig mindent bezárok. Felesleges programom nincsen csak az előre telepített alkalmazások.
2016. szept. 5. 15:30
 4/10 anonim ***** válasza:
A beallitasokban az akkunal irja hogy mi mennyit fogyasztott, 10 masodperc kideriteni.
2016. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem,de csak a rendszer meríti jobban a többi alkalmazás csak nagyon keveset számít.
2016. szept. 5. 18:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom, és a beépített rendszer figyelő semmit, nem hozott ki fogyasztónak. GSAM Batter, meg kiírta mi az elsődleges fogyasztó, letíltottam aztán megszünt a merülés. Nem azt mondom, hogy nalad is ez van, de egy próbát megér! Esetleg rendszerfrissítés nem volt mióta megvetted, mert akkor is ajánlott gyárira resetelni és újra belakni a telefont, hasonló problémakat elkerülendő!
2016. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem volt ftissítés még. Azt a programot kipróbálom,hátha.

Köszi a segítséget!

2016. szept. 6. 07:06
 8/10 A kérdező kommentje:
Leállítottam azt,amire kiírta,hogy a legjobban meríti,de azóta is csak merül.
2016. szept. 6. 13:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a telefont, és várj holnapig ne kelljen mindent szádbarágni
2016. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést,mert sajnos fogalmam sincs mi a teendő ilyen esetben. Ha tudnám,nem kértem volna segítséget.
2016. szept. 7. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!