Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az miért van, hogy hívok 1...

Az miért van, hogy hívok 1 telefonszámot, és hallom, hogy kicsöng, de senki nem veszi fel, és látom, hogy megy a percszámláló?

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele.

A hívás onnan kezdődik hogy felvette a hívott fél.

Ami ketyeg az csak a telefonon az üzemidő számláló.

Semmi köze a fizetendő díjhoz.

Nálam is így működik.

2016. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, a legxarabb telo is akkor kezdi szamlalni a hivasidot amikor tul felvettek.

Milyen telorol hivsz?


Szerintem a magyarazat az hogy tulajdonkeppen valaszol egy alkozpont es az probalja rutingolni tovabb a hivast az alkozpont egyik belsojehez, es kozben neked egy magnora vett szimullalt visszajelzest jatsz le. Ebbe az esetben persze fizetsz angolosan :-D

2016. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ilyen nincs, a legxarabb telo is akkor kezdi szamlalni a hivasidot amikor tul felvettek. "


Android így számol.

2016. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

androidosról


állásinterjú ügyben próbálom hívni a céget..............

2016. szept. 5. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Bazz, ez hihetetlen!

Igaz, nekem iPhone-om van, de soha eletemben meg nem fordult volna a fejemben hogy az android nem tudja szamlalni a realis hivasidot amikor a hivott fel valaszol. Hiszen ezt a regebbi eleg buta symbianos nokia telok is tudtak mar 10 evvel ezelott.

2016. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

az a furcsa, hogy csak ennél a számnál ilyen....

ha mást hívok teljesen normálisan számol.....

2016. szept. 5. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:

"Hiszen ezt a regebbi eleg buta symbianos nokia telok is tudtak mar 10 evvel ezelott."

Nem tudták.

Itt van előttem 4 telefon, végigpróbáltam.

És kipróbáltam az asszony iPhone-ján, meg van itt egy javítós iPhone, akku cserére vár, szóval a 6 és 5c modellek se akkor kezdenek el számolni mikor felveszi a hívott fél.

Nézd csak meg a tiédet is.

2016. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hívd fel az ügyfélszolgálatot és nézd a számlálót.
2016. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!