Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetéssel hogy hozzák ki...

Előfizetéssel hogy hozzák ki egyesek ingyen a telefonokat?

Figyelt kérdés

Elmagyarázná valaki, hogy ez hogyan működik? Van benne csavar? Még sose voltam előfizetéses mindig csak feltöltős, de egy jó telefonért, vagy tabletért váltanék. Egyik munkatársam szentül állítja hogy egy 70ezer forintos tabletet 20ezerért vett meg a telekomtól. Én pont egy tabletet szeretnék mind1 melyik szolgáltatótól.


Ja és 2 éves előfizetésem van a vodafone céggel internetet kapok tőlük havi 8giga adatforgalommal (Mifi) 3500 forintért, ez számíthat?



2016. szept. 5. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak egy random példa. Telefon 100ft csak úgy kártyásan. Akkor lehet nem töltesz rá nem üzlet annyira. 85 ezer ft 3000 ft előfizuval. Így olcsóbb de tuti havi 3000 ft ot használsz. Ugorjunk. 0ft a tel. Előfizu havi 15000 ft! Ennyi.
2016. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beküldesz egy hajléktalant, az átveszi, és van egy ingyen telefonod, amit soha nem fogsz fizetni. Gyorsan add el, mielőtt letiltják.
2016. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Előfizetéssel hogy hozzák ki egyesek ingyen a telefonokat?"

Felhívod az ügyfélszolgálatot és megmondják.

Megadjam a számát?

2016. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igencsak borsos árú előfizetést kell aláírj, hogy engedményt adjanak a telefon árából - mivel a szolgáltató az előfizetésen keresi vissza azt, amit a telefonon bukott. Ha jelenleg feltöltőkártyás vagy, és nem fizeted rá a gatyádat is havi szinten a feltöltésekre, akkor jó eséllyel nem éri meg.
2016. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Apple kártyafüggetlen iphone se 158990

Telenor 24*17990

Számolj!

2016. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az attól is függ,hogy az adott vásárló milyen kedvezményekre jogosult (Új vásárló,arany,platina kártya).

Én tavaly a Samsung S6-ot online keresztül 0ft befizetéssel vettem (még a futárnak sem kellet fizetnem)

A készülék törlesztője és a havi díjam nem haladja meg a 12ezer ft.-ot.Akkor az S6 kb 170-180ezer ft volt.

2016. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Az attól is függ,hogy az adott vásárló milyen kedvezményekre jogosult (Új vásárló,arany,platina kártya)."

Ha pontokat is gyűjt amit vásárlásra lehet fordítani, akkor annak is lehet költségcsökkentő hatása.

Én pl előfizetéses vagyok, de olyan alacsony díjakkal, hogy a pontgyűjtés cserébe le van tiltva.

2016. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!