Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber paradox időkijelzés...

Viber paradox időkijelzés miért van?

Figyelt kérdés

Adott partnerről azt írja 10 órakor mondjuk, hogy 12 perce volt elérhető. Kb addig végig elérhetőként is jelezte reggeltől egészen folyamatosan.

Majd amikor legközelebb nézem hogy elérhető-e ilyet mutat, hogy utoljára 7:50 kor volt elérhető mondjuk. Ilyenkor mi történik? Mobileszköz, több mobil eszköz amiről veszi az adatot, vagy hogyan lehetséges ez?



2016. szept. 6. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele.
2016. szept. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnálom ez irreleváns válasz. Elektronikus eszközök ->mobiltelefonok volt a kategória (jobb híján).
2016. szept. 7. 08:52
 3/3 anonim válasza:
Ezt én is tapasztaltam. Azt írta nálam is ki, hogy 7:50-kor volt utoljára elérhető. Majd megnéztem pár órával később és 21:30-at írt ki. :O :D
2016. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!