Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van értelme iPhone-t venni?

Van értelme iPhone-t venni?

Figyelt kérdés

Régóta szemezgetek az iPhone-okkal, a 2 éves Nokia Lumiámnak keresnék utódot. Bevallom, inkább menőzni venném, mintsem tényleges használatra, ugyanis arra bőven megteszi a 2 éves Nokia is. A sógorom dicséri nagyon az iPhone-ját, azt mondja, kiemelkedő minősége van a többi telefonhoz képest, én azonban ezt a cikkekből nem látom.

Ott kezdeném, hogy sok bemutató cikket olvastam és hardverileg egyik iPhone sem közelíti meg a mi Nokia és Lenovo készülékeinket. A Nokia 7, illetve 5 megapixeles kamerája átlag fényképezőgépeket megszégyenítően jó képeket csinál, a Lenovo a 13, illetve 5 megapixelével érdekes módon kevésbé, de azért a sógor iPhone szintjén az is elmegy. Aztán jön a nem bővíthető tárhely, illetve a kétmagos processzor (még a ma megjelenő legújabba is ezt saccolják), ami borzasztóan kevés. A Nokiában, pedig már 2 éves, négymagos processzor van, a Lenovoban, ami új, nyolcmagos. Egyébként mindkettő 70 ezer körül volt, tehát harmad/negyedannyi, mint az iPhone. Aztán az akksiról nem találtam pontos információt az iPhone esetében, de ahogy írják a készenléti- meg üzemidőket, ebben is sokkal jobban teljesít a két olcsóbb telefon. Mindkettőt kb heti 1-2x kell tölteni átlagos használati szint mellett, ezzel szemben az iPhone állítólag jó, ha egy napig kibírja. Meg ott annak még apró bosszantó dolgok, mint a külön töltő (a másik kettőhöz bármilyen micro USB-s töltő jó)

Szóval megéri 3-4x annyit az, hogy jól néz ki (mert nagyon tetszik kívülről) és az, hogy az ismerősök előtt lehessen menőzni vele? Mert bármilyen is a minősége (bár hardverileg elég gyér), az nem biztos, hogy ér ennyit. Igazából az bosszant egyedül a Nokiámban, hogy nincs sok alkalmazás hozzá, sok játékot csak az androidos Lenovon tudunk játszani, egyébként profi egy telefon. Érdemes így lecserélni egy iPhone-ra?


2016. szept. 7. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami iPhone-nak kinéző hamisítványt szerezz be, vegyél egy olcsó okostelefont is, ami megfelel igényeidnek.

Ha menőzni támad kedved, asztalra kirakod az iPhone hamisítványt, hogy ilyened van.

Ilyen módon mindkét problémád megoldódik.

2016. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt van a 2016 ev legjobb replika iPhone 6S-e, leesik az allad mikor meglatod miket tud.

Senki nem tudja megallapitani hogy replika, es csak 170 dollar, az eredeti meg 800 dollar.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=hLNhNryIHqE


Menozni tuti jo, es nem latod a 800 dollar karat se ha veletlenul ellopjak.

2016. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, bevallom, arra számítottam, hogy majd olyan válaszok érkeznek, amiben megpróbálnak meggyőzni, miért is jó az iPhone. :D
2016. szept. 7. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Te magad leírtad hogy menőzni kell neked. Akkor meg mindegy hogy milyen , jó vagy rossz az ájfon. Amúgy 300ezret meg ér.
2016. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja hogy miért jó? Hát iCloud, Photo Stream, iMessage, FaceTime, iSight, Retina, stb stb ha megnézed az apple.hu - n ott van minden leirva. És a jo mindezekben hogy tényleg müködnek, nem mint a reklámandroid funkciók.
2016. szept. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most már várd meg míg a hetes hamisítvány-klónja megjelenik és vedd azt, azzal császár leszel a társaságba'.
2016. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

minek akarsz lecserélni valamit, ami szerinted profi?

tényleg azzal tudnál csak menő lenni, h ájfónnal villogsz?

uccsó kérdés: vagy tán azt várod, mint általában az ilyen kérdések alatt, h szaladjanak már egymásnak az ájfon és droid fanok, mert az olyan vicces?

mindhárom baromság. csak mondom :)

2016. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!