Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem sikerült bluetooth-o...

Miért nem sikerült bluetooth-os kapcsolatot létrehoznom elvileg erre alkalmas autósrádió és okostelefon között?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy autósrádiót (Sencor SCT 5017BMR) aminek elvileg alkalmasnak kéne lennie bluetooth-on keresztüli mobiltelefon kihangosításra is. A telefon Vodafone Smart plus, 5.1-es android op rendszerrel. Azonban habár a telefonban úgy tűnik, sikerül a kapcsolat létrehozása, megjelenik az autórádió, mint "CAR KIT", az autórádió kijeljő paneljén csak azt írja ki, hogy "Connect", a kapcsolat létrejöttéhez pedig a BT ON kiírásnak kellene megjelennie. Van valakinek ötlete, hol lehet a gond?
2016. szept. 7. 17:07
 1/2 nemcso ***** válasza:
Nem kellene kóddal az autórádiódon is engedélyezned a kapcsolatot, és ennek megadására vár ?
2016. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na most megint kipróbáltam, és valamiért most működött, igaz, nem túl jól, meg-megszakadt a kapcsolat, a vonal végén vagy hallottak, vagy nem, valamint az autórádió és a távirányítójának gombjai sem működtek rendesen, inkább csak mobillal tudtam tárcsázni, meg megszakítani a hívás, aztán a végén megint nem akart csatlakozni, az a gyanúm, hogy a rádió lehet a selejt...
2016. szept. 7. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!