Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G5 képernyőbeégés?

LG G5 képernyőbeégés?

Figyelt kérdés

A mai nap vettemn észre, hogy enyhén, de látható pár dolog a kijelzőn, ami már nincs is ott. Ilyen például a felső sávban a képen látható GPS, vagy Rezgő mód jelzés, vagy az alatt a url sáv. Enyhén, de látható mindkettő, elég zavaró nyilván, főleg, hogy a telefon nincs még egy hónapos se.

Kép:

[link]



2016. szept. 7. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit tudok ezzel tenni?
2016. szept. 7. 22:38
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ezzel semmit, szervíz.

Azt tudom, hogy az LG L90-nél és azelőző verzióknál volt ilyen probléma és beleraktak egy érzékelőt, hogyha melegszik a kijelző, akkor önmagától lecsökkenti a háttérvilágítást.

LG G5-nél nem hiszem, hogy ez ne lenne megoldva, de minden elromolhat.

Én nem vagyok LG párti mondjuk, nekem fél év alatt tönkrement az érintőpanel benne, a munkatársam meg már negyedszerre viszi szervízbe, szinte már minden ki van rajta cserélve és mindig van új hibája.

2016. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A beégés nem garanciális.
2016. szept. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Miért nem garanciális? Simán ki kell cserélniük.
2016. szept. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!