Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 és PC között hogyan...

Huawei P9 és PC között hogyan lehet fájlokat transzferálni USB-n át?

Figyelt kérdés
HiSuite-on át csak média fájlokat tudok átvinni, a felhős megoldásokat meg ismerem. Engem az érdekel hogy USB-n át bármilyen fájlt tudjak másolni mindkét irányba. Előre is köszi a válaszokat.
2016. szept. 8. 04:34
 1/8 anonim ***** válasza:
sajátgépben nem jelenik meg mint önálló meghajtó?
2016. szept. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, amikor összekötöd a gépeddel usb-n, a telefonon mutatja az usb kapcsolatot. A telo kijelzőjén fentről lehúzod az ujjaddal az értesítés részt. Ott az usb-re rábökve ki tudod választani hogy media vagy fájlok. Katt a fájlokra. A pc-n a sajátgépben mutatni fogja a telefont. Ott dupla katt és mutatja a telo térhelyét. Belső a telefonram külső a memória kártya(ha van). Innen már minden úgy működik mint a sima usb tároló eszközöknél.
2016. szept. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Shareit programot mindkettőre, így nem is kell dugdosni semmit sehova.
2016. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha összekötöm a géppel, nem jelenik meg meghajtóként. Mindenképpen a HiSuite programot erőlteti, ha letörlöm akkor felajánlja hogy telepítsem de akkor se jelenik meg meghajtóként a teló. Ezekszerint másnak igen?
2016. szept. 9. 04:36
 5/8 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám... Ha valakinek sikerült rájönnie hogy hogyan lehet megkerülni a HiSuitot akkor én is kíváncsi vagyok
2018. máj. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából rájöttem később, nem csak Hisuiton át lehet másolni, csak nem nehezen látható a telefon meghajtó windowsban, de ha kutakodsz kicsit meg lehet találni.
2018. máj. 21. 21:59
 7/8 anonim válasza:

Nem kell hozzá program.

Telefonon:Beállítások-Egyebek-Megosztás és hordozható hotspot-USB megosztása

Ezután értesítés sávban megjelenik az usb,lehúzod-rányomsz és ott engedélyezned kell a fájl átvitelt.

És a pc-n már meg is jelent.

2018. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nálam ez oldotta meg a problémát:


A telefon infóban nyomj rá párszor a build számra. Mikor kiírja,hogy most már fejlesztő vagy,akkor engedélyezd az usb hibakeresést. Ezután nekem felismerte a pc minden gond nélkül a telefont.

2018. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!