Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon?

Melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés
Iphone 6 vagy THL t7?

2016. szept. 8. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Mi a rosseb az a THL? :D

Persze, hogy az iPhone. Ennek az összehasonlításnak semmi értelme.

2016. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Az iPhone 6-nak jobb a kijelzője, és ismert márka, de a THL hardveresen és ár-érték arányban is sokkal jobb!
2016. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
#2 hardveresen mi? Haha, takaroggyá má
2016. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1# Minek írsz véleményt, ha azt se tudod mi az a thl? És ha nem tudod akkor honnan veszed, hogy az iphone jobb?


2# Igen a kijelzője valóban jobb de másban szerintem a Thl veri.


3# Te is egy értelmes lélek lehetsz... Tisztelni a másikat? Minek azt... Paraszt...

2016. szept. 8. 14:45
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 Veri mi? A farkát azt lehet... iPhone simán leveri. Tudod, van egy kifejezés, ami nélkül az iPhone sehol sem lenne (és a THL sehol sincs): optimalizáltság. De egyébként nagyon jó véleménnyel vagyok róla, mióta beírtam a Google-ba azt, hogy "thl t7". Nem fogod, mit dobott ki elsőnek..: [link]

Nagyon biztató, biztos veszek ilyet.

2016. szept. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy a THL 8 magos,az iphone 6 meg 2, de hidd el az iphone 2 magosa szanaszét veri azt a 8magos jószágot.

Egy kis architektúra tanulmányozás nem ártana.

2016. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tessék.

[link]

Szerintem megéri az árát . ezért az árért akár minden évbe lehet újat venni. És igy már el lehet mondani hogy nagyon jó.

2016. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
15:19 szerinted b*zdmeg attól szar a thl mert kínai?? Tudod... Vannak sokkal jobb kínai telefonok mint az iphon 6 :)
2016. szept. 8. 18:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint te már eldöntötted, hogy a téháel a jobb, akkor meg minek kérdezed meg? Főleg, ha megsértődsz ha valaki leszólja....


És amit először írtam abban az iróniát kellett volna felismerni, de látom nem sikerült.

Első voltam.

2016. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Tényleg? Pl? Én egyet tudok, ami jobb a 6-nál... Az SE. És ne mondd nekem, hogy bármelyik kínai vacak tud annyit, mint az SE, mert akkor nem csak nekem, de magadnak is hazudsz. Hiszen nem tud...
2016. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!