Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rendelek külföldről egy...

Xierah kérdése:

Ha rendelek külföldről egy független, vagy T-mobilos iPhone 7-et, az itthon működni fog?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne működne? Èpp azért független.
2016. szept. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
ezzel akarsz menőzni? elég gáz.
2016. szept. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért jó nektek az (utolsó kommentelő), ha fikázni kezditek azt, aki megteheti, hogy vegyen? Neked fáj, hogy nem lehet? Én nem azért veszem, mert "menő" leszek tőle, hanem azért, mert tetszik, és nem akarok +100k-t kiadni érte Magyarországon. Az első válaszolónak köszönöm.
2016. szept. 9. 00:57
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
nekem se nem jó, se nem rossz, csak leírtam a véleményem. kár ezzel az ez tetszik dumával takarózni, ugyanúgy néz ki mint a 6-os. nem tehetem meg? de megtehetném, akár hogy havonta veszek egyet és még csak nem is halnék éhen, szerencsére jó melóm van, amiért tanultam is, nem ilyen külsőségekkel foglalkoztam amit apu-anyu ész nélkül finanszíroz.
2016. szept. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az csak eg dolog, hogy független, de azonos hálózati frekvenciákat kell tudnia kezelni, mint amit itthon is használnak a szolgáltatok.. pl amerikába eltérő jópár szolgáltatónak!
2016. szept. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Helló,


A független működni fog, de a T-mobilos nem hiszem. Ha tengerentúlról rendelnéd, azért nézz utána, hogy tudja-e azokat a frekvenciákat, amik Európában vannak.

2016. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen oldalról és országból akarod rendelni?
2016. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!