Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Menyire törékenyek/sérülékenye...

SenkiAlfonz2 kérdése:

Menyire törékenyek/sérülékenyek az üveg hátlapos mobilok?

Figyelt kérdés

A kérdés lényege hogy szeretnék egy új telefont és a kinézet honor sorozat egyik jól sikerült készülékét szeretném meg venni de nem tudom eldönteni hogy 7 vagy 8 legyen a készülék (a nyolc jobb de az üveg és az ár nem meggyőző). Így szeretném megkérdezni hogy az aluminium váz az tényleg számít e annyit ha én a repedéstől irtőzok?


igazából az üveg hátlapos telefonok érzékenysége (törés) érdekelne illetve az hogy a szilikon tok mellet érdemes még egy edzet üveg üvegfóliát rárakni vagy az felesleges és nem ér annyit (mondom ha van rajta szilikon tok)?



2016. szept. 9. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Az üveg előlapos telefonok mennyire törnek? Nah, pont ugyanannyira fog a hátlapos is
2016. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
#1-es, ez nem teljesen igaz, mert az aluminium hatlapos telo ha leejted akkor csak 50% esely van hogy uveglapjaval esik. Na de a 2x uveglapos keszulek az 100%.
2016. szept. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rá adásul más üveg van a hát oldalán (hátul a honornak 15 rétegű üveg van)
2016. szept. 10. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 És azt nekem tudnom kellett volna, hogy másmilyen van ott?
2016. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz Samsung S6 gorilla glass4 elől,hátul.Ejtettem,már le semmi baja nem lett és a legdurvább amikor egyszer töltéskor nem vette észre a párom a bukóablakot meg simán rányitotta!Akkor sem lett semmi baja...bennem meg megállt az ütő :)
2016. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"és a legdurvább amikor egyszer töltéskor nem vette észre a párom a bukóablakot meg simán rányitotta!" Ezt nem értem. Mi is történt?
2016. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5# vagyok.Konyha ablaknál töltöttem a telefont és a függönytől nem vette észre a párom.A telefon a bukóablak alatt volt és rányitotta a telóra.A telefon hátulját egy szilikon tok védte,de semmi baja nem lett.
2016. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem s7 van 1szer vettem ki a tokbol a telefont pont akkor ejtettem is el ..szetrepedt az uveg hatlapom... :@
2016. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!