Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 telefonról...

Nokia Lumia 520 telefonról váltok. Android vagy Windows telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig biztos voltam benne, hogy androidos telefont akarok

venni, de kicsit elbizonytalanodtam benne, mert olyat hallottam, hogy az androidos rendszer egy idő után belassul, akadozik. Ez igaz?

Mivel sokáig Windows-os telefont használtam, azzal már van tapasztalatom, nekem semmi bajom nem volt vele. Lassulást, akadozást nem tapasztaltam.


Szóval szeretnék véleményeket olvasni a két op. rendszert használók tapasztalatairól, szívesen vennék tanácsokat is.

Esetleg telefon ötletekre is kíváncsi vagyok, ami fontos szempont:

- 5-5,5 collos kijelző

- HD vagy FHD

- max. 65.000 Ft ár

- tudjak rajta internetezni, filmet nézni

- viszonylag normális fényképeket készítsen


Köszi előre is a válaszokat :)



2016. szept. 10. 07:48
 1/2 anonim válasza:
Inkább android. Huawei p8 lite szerintem.
2016. szept. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel sokáig Windows-os telefont használtam, azzal már van tapasztalatom, nekem semmi bajom nem volt vele. Lassulást, akadozást nem tapasztaltam. "


Nekem meg Androidom van évek óta és problémát én se tapasztaltam.

Ja, lehet hogy az a baj hogy nem telepítgetek rá mindent amit találok.

Akik lassulást tapasztalnak, azok valószínűleg a minimál árkategóriából választottak készüléket.

2016. szept. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!