Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bluetooth billentyűzet, amely...

Bluetooth billentyűzet, amely asztali számítógépbillentyűzet méretével és elrendezésével megegyező?

Figyelt kérdés

Mobiltelefonhoz a számítógép billentyűzetének megfelelő nagyságú Bluetooth billentyűzetet keresek, amelyen minden gomb megvan a saját helyén mint a normál billentyűzeten és nincs összevonás meg "FN gombbal történő nyomás" és hasonlók.

Jó lenne ha akkumulátor helyett normál elemmel működne, amit lehet cserélni.

Multimédia funkciók nem érdekelnének, kizárólag gyors és konfortos gépelésre kellene, hogy semmit ne kelljen másképp-máshogy gépelni mint az megszokott asztali számítógép-billentyűzet esetén.



2016. szept. 13. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Értelek, de itt a gyakorikérdéseken nem árulnak ilyesmit.

Talán máshol sikerrel jársz:

[link]


[link]

2016. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem említettem olyat, hogy használtan szeretnék venni bárkitől is, a kritériumoknak megfelelő termékekre mutató linkeket vártam.
2016. szept. 13. 12:56
 3/10 anonim ***** válasza:

De a sok felsorolással nem is zártad ki.

Amúgy megkaptad a linket.

2016. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, az első linket nagyon köszönöm, az hasznos volt.
2016. szept. 13. 19:18
 5/10 A kérdező kommentje:

A felső linkkel nem megyek semmire, mert mobiltelefonokkal nem kompatibilis, Bluetooth módot nem tud.

USB port meg nincs a telefonon hogy rádugjam, de szerintem csak asztali gépekkel működik.

2016. szept. 13. 19:53
 6/10 anonim ***** válasza:

"USB port meg nincs a telefonon hogy rádugjam"


Telefon típusa?

2016. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

iPhone Se de Apple billentyűzetet nem szeretnék.

OTG-t is próbáltam, szerencsére nem volt drága a kábel, sima vezetékes billentyűzetet dugtam rá, de hiába.

Egyesek azt írták hogy működni fog, aztán írták hogy neeeem, nem fog működni mert le van tiltva szoftveresen az OTG. Tényleg le van úgy tűnik hiába rendeltem meg az átalakítókábelt semmire se mentem vele.

2016. szept. 13. 20:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, azért a felsorolásból valahogy ez is kimaradt.

Szóval a Kanex gyárt iOs rendszer által támogatott bluetooth billentyűt ami iOS 4.0 or later*

A hotkey funkciók környezet függőek.

Az apple terméknek rendelkeznie kell HID támogatással, ezt itt ellenőrizheted:

[link]

Kanex MultiSync Mac Keyboard:

[link]

2016. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És 2 x AAA elemmel megy.

Ha még van valami amit nem említettél, ne tartsd vissza.

2016. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget.

Ami még kimaradt: legyen magyar kiosztása (hosszú "Í" miatt).

2016. szept. 14. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!