Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Concorde 5005 nfc telefonra...

Concorde 5005 nfc telefonra miért nem lehet kapni semmit a kinaiaktól? Pattintós flip tokot még magyarországon sem lehet beszerezni.

Figyelt kérdés

életem egyik legjobb telefonja. páromnak is ez van. gyárilag kaptunk egy pattintós flip tokot hozzá, de megsínyli az idő, meg a kutyák otthon :)

szóval nem lehet beszerezni ezt a tokot.pedig igazán jól véd, nem egyszer vágtam véletlen a földhöz és semmi baja. a leggyorsabb 4magos telo amit valaha próbáltam. az első kamerája tud annyit mint másnak a hátsó...

miért nincs hozzá alkatrész? lehet valamivel hasonlítani? kínaiaknak nem hiszem el, hogy nincs hozzá se tok, se fólia....


valaki tud hozzá szerezni?

pattintós fehér kellene a legjobban, páromnak a concorde cég utolsó gépen kívüli raktáron maradt feketéjét megvettem.



2016. szept. 15. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért a kínaiaktól akarod?

Itt van vagy 20 flip tok:


[link]

2016. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
iNew V3-hoz hasonlít, ha mindenképpen kínából akarsz hozzá rendelni.
2016. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ez mind ragasztós, ahogy írtam, szóval ezek egyike se jó!!!


kínaiaknál olcsó, mert sorozatban utángyártják. más tokokat 300 forintért veszek(pl most a gyereknek) ami itt 3000 forint. nah ez a nem mindegy!


de náluk a concordehoz egyáltalán nem találok semmit. és úgy gondoltam csak máshogy hívják, mert más gyártja. mint svájcba a suzuki az subaru náluk...


van még valakinek tippje? ötlete?

2016. szept. 16. 18:51
 4/4 A kérdező kommentje:

másodiknak köszi!

tényleg mintha ikrek lennének :)

2016. szept. 16. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!