Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik még olyan ember aki...

Létezik még olyan ember aki nem kedveli az iphone-t?

Figyelt kérdés
Ha valaki feltesz egy kérdést hogy milyen telefont válasszon, egyből mennek a válaszok hogy iphone mert az 4-5 évig simán bírja meg milyen tökéletes meg minden... Ez csak szerintem nem igaz?!

2016. szept. 15. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én sem kedvelem.
2016. szept. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a szifon jó csak kissé túl van árazva és nem mi denki akar kiadni egy havi fizetêst egy telóra.
2016. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
az egy dolog, hogy nem kedveled, de attol meg igaz, hogy valoban sokaig birja, jo rendszere van, sokaig tamogatja az uj frissitesek telepiteset...
2016. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, pl nekem ingyen sem kellene, mivel én az Androidot kedvelem, mert azt testre lehet szabni
2016. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak az olyan megszállott Iphone fanok mondják akik az életben nem volt androidos csúcskészülékük!

Az Ihone semmivel nem jobb,mint egy mai Androidos csúcskészülék!

Én pl.az S6-om semmi esetre sem cserélném el semmilyen Iphone-ra és nem azért,mert nem kedvelem az Iphonet egyszerűen sokkal több funkciója van az S6-nak a rendkívűl stabilitás melett,de ide lehetne sorolni az összes Androidios csúcskészüléket!

2016. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ferjemnek csucs androidja van, s7 edge, nekem iphone 6... Ismerem milyen a csucs android, de megsem kene nekem! -ezt annak uzenem, aki irt az iphone fanokrol.
2016. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én konkrétan jobban szeretem a 2 éves közép kategóriás androidom, mint az SE-met
2016. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Leírnád, hogy miért szeretd jobban az androidosat?
2016. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5

Az android stabilitásban és teljesítményben soha nem fogja tudni felvenni a versenyt mert míg az ios egy zárt rendszer és csak pár hardverre kell optimalizálni addig az androidnak a dzsunka hardverekből összekókányolt kínai sz.ton is futnia kell meg a minősêgi csúcskészüléken.

2016. szept. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 Amíg nem használtál felső kategóriás esetleg csúcskategóriás Androidos telefont addig nem kellene írogatni olyanról amit nem tapasztaltál!

Gondolom most jön az,hogy neked volt már mindegyik! :D

2016. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!