Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone tényleg olyan jó,...

Az iphone tényleg olyan jó, mint amennyire népszerű?

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 18:04
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
25%
Nem
2016. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
41%

Nem akarok Android vs Ios "háborút",de nem olyan jó,mint amilyen népszerű!

Sajnos a Iphone fanok (tisztelet a kívételt) álltalában egy belépőkategórias Androidos készülékekkel hasonlítsák össze az Iphone-okat!

Ár/értékben már lehett jobb Androidos készülékeket venni.

2016. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%
De, igen. Vagyis, attól függ. Sok informatikus választja az Apple-t, hiszen ők értenek is hozzá. Az ilyen senkik véleménye, mint pl az első, sokat nem ér, hiszen valszín nem volt még iPhone-ja.. Ha volt is, akkor meg szét veti az ideg, amiért nem tudja telepíteni a crackelt alkalmazásait :'( Szomorú...
2016. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
64%
Közel 5 éves az iPhoneom és sose volt még semmi baja, a családba a legtöbb embernek iphonja van èvek óta, és egyetlen egyszer romlott el az egyik, de 5000 ből meg lett csinálva és kész . Csak ajánlani tudom, ink egyszer költs rá többet, minthogy egy androidos havonta elromoljon ( az is van a családba, többet van szervízbe mint kézbe)
2016. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 MZ.per.X ***** válasza:
Az iPhone felső kategóriás készülék, az árkategóriájában ugyanolyan jó telefonokat lehet kapni androidosból is.
2016. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
49%
Nem, és kitartó zuhanórepülésben is van, pl most a 7es telónál nincs jack dugó. Tehát ezt így mégis hogy gondolták komolyan, azt nem tudom...
2016. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
44%
#5 Hááát. Fogjuk rá. Persze ez is szubjektív dolog, nekem pl nem tetszik az android, ezért iPhone-t veszek, nem annyira optimalizált (szóval stabil), ezért iPhone-t veszek, valahogy nem érzem annyira minőséginek (pedig volt 7 edge a kezemben), -||-, ész valahogy mindig az iPhone újít. Tudom, nagyon menőnek tűnik az a domborított kijelző, csak éppen semmi értelme. Az Apple jack nélküli cucca, a saját töltő csatlakozója, a design, a retina kijelző, ezek mind-mind annyira hasznosak, hogy azt választom. Viszont amit fölöslegesnek tartok, az a vízállóság. Szerintem ez ugyanúgy fölösleges itt is, mind droidoknál. Okosóránál oké, de telóra.. Tudom, mire jó, de aki hülye, az meg is érdemli... Ez a vezeték nélküli töltés is szerintem egy fölösleges dolog, hiszen miben jobb, mint a vezetékes? Semmiben. Lassab, nem tudod kényelmesen használni a telefont, nagyobb helyet foglal, drágább. Teljesen fölösleges.
2016. szept. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
#6 Mert ez miért is baj? Van átalakító, tudod a régimódi fülesedet használni, egyébként adnak hozzá vezeték nélküli fülest. Hogy gondolták? Úgy, hogy ők újítanak.. Értelmes dolgokkal.. Nem, mint pl 4K-s felbontás telón, vezeték nélküli töltés, és hasonló marhaságok, amik csak rosszabakk (mindössze újak, ilyen péniszméregetés, kb)
2016. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

"#6 Mert ez miért is baj? Van átalakító, tudod a régimódi fülesedet használni, egyébként adnak hozzá vezeték nélküli fülest. Hogy gondolták? Úgy, hogy ők újítanak.. Értelmes dolgokkal.. Nem, mint pl 4K-s felbontás telón, vezeték nélküli töltés, és hasonló marhaságok, amik csak rosszabakk (mindössze újak, ilyen péniszméregetés, kb)"


A legelterjedtebb szabványt? Sok sikert nekikXD HA értenél kicsit a marketinghez, vagy úgy áltlában a szociálpszichológiához, tudnád, hogy ez mekkora baklövés. De, hogy egy példát mondjak, a Microsoftnak is milyen remekül bejött, hogy eltüntetik a klasszikus start menüt a win 8-ban. Azóta ki is rúgták az ötletgazdát állítólag. Az igazság az, Steve halála óta az iPhonokban valóban semmit nem látunk, csak agyatlan ide-oda kapkodást.

Amúgy vezeték nélküli fülest 140 dodóért adnak hozzá, csak nem képzelted, hogy az Almafáról bármi ingyen leesik?

2016. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Igazad van.. "Mi van a dobozban? :

-EarPods Lightning csatlakozóval

-Lightning-adapter 3,5 mm-es fejhallgató-csatlakozóhoz"

Tényleg nem adnak hozzá vezeték nélkülit. De nézd, ilyet adnak.. Szóval az, hogy nincs benne jack csatlakozó, nem azt jelenti, hogy nem tudod jack-el használni.. De ha egy kicsit is tudnál fogalmazni, értelmezni, és értenéd a magyar nyelvet, akkor tudnád, hogy az volt a kérdés, hogy: "Az iphone tényleg olyan jó, mint amennyire népszerű?". Nem az, hogy hogy áll a marketinggel az Apple, vagy mit gondolnak róla. Nem. Az volt a kérdés, hogy jó-e. De nem baj, nevess csak, az őrültek házában ezer meg ezer olyan ember van, mint te..

2016. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!