Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem cserélik ki a...

Miért nem cserélik ki a telefonom?

Figyelt kérdés
Másfél éve vettem egy telefont amin még mindig van garancia, februárban bevittem szervizbe mert be sem kapcsolt, állítólag az egész belsejét kicseréték kb két hónapig semmi bajom nem volt vele, mostmár nagyon lassú a netem is és az aksijával is vannak bajok es eleve a telefon is nagyon lassú. Bementem kedden, hogy mit tudnának vele csinálni azt mondták hogy beküldik a szevízbe. Kérdeztem hogy nem e cserélnék ki és azt mondta a csajszi hogy nem szokták kicserélni. Ilyenkor nekik nem kéne kicsérélni hiszem még mindig fizetem a telefont mert előfizetéssel vettem.
2016. szept. 15. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A cseregarancia nagyon ritkán tart ki másfél évig. Alapból talán 8 nap. Az, hogy milyen csomagban vetted az ettől független.
2016. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor cserélnek, ha nem javítható, vagy nem érdemes javítani.
2016. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. szept. 16. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!