Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom három napja nem...

A telefonom három napja nem csatlakozik semmilyen wifihez, miért?

Figyelt kérdés

Júniusban online vásároltam Huawei p8lite telefont. Eddig nem volt bja. De újabbam nem csatlakozik a wifikhez. Próbáltam a telefobt újraindítani, de továbbra se megy fel.

Ha ki is írj,higy csatlakizik, nèhány masodperc után el is tűnik az adott wifi neve.

Otthbi wifit nár meg se találja.

A bluetooth se működik már rajta

Ha kèt èv garanci1val vásáriltm meg ,szerintetek ingyen meg tudják javítani?

Vagy meg se lehet javítani?

(Mobilvarázsról rendeltem)

Valakinek van vmi tanácsa,tapasztalata?



2016. szept. 16. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Rakd újra a rendszet hàtha megoldja a gondot, különben irány a szerviz!
2016. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyári visszaállításra gobdolsz?
2016. szept. 16. 16:45
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyari visszaallitas az elso dolog amit ki kell probalni.

Rendszer "ujrarakast" szerintem ne probalgasd mert elmegy a gari. Inkabb vissaviszed es kapsz masikat minthogy a te hibadbol tegla legyen es nem kapsz semmit erte.

2016. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi

Sajnos mèg így se jó

2016. szept. 16. 21:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Online honnan vetted? Adtak normális garit rá? Küldd vissza vagy vidd be abba a szervizbe amit ir a garin.
2016. szept. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mobilvarazsrol rendeltem,ami Budapesten van, èn meg debreceni vagyok. Szoval vissza kell kuldenem vagyis postázni
2016. szept. 17. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!