Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha külföldön veszem meg az új...

Ha külföldön veszem meg az új telefonom, meglehet oldani, hogy itthon is működjön?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 16:44
 1/5 anonim válasza:
Persze,csak kártyafüggetlent vegyél és tudsz bele magyar sim kártyát rakni.
2016. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem, minden határátlépéskor új telefont kell venni
2016. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne valami szolgaltatotol vedd, hanem gsm boltbol, vagy a gyartotol, peldaul Apple. stb...
2016. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Külföldi telefont Magyar sim kártyával akkor, ha független a telefon.

Plusz a hálózati támogatsára is figyelj, mert ha olyan országban veszed, ahol más a frekvencia és nem támogatja a Magyar-t, akkor nem lesz térerőd.


Külföldi telefont külföldi számmal, ha fizeted a romaing dijjakat.

Külföldi kártryafügőő telefont Magyar kártyával NEM lehet.

2016. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Angliába megyek majd, és ha már ott vagyok, szeretnék majd venni egy telefont, mert azért árban vannak különbségek ahogy néztem a hazai viszonylathoz képest. Ezért is kérdeztem, hogy itthon működőképes lesz-e.

2016. szept. 17. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!