Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem változott meg az...

Miért nem változott meg az Instagram logó Huawei P8 Lite készülékemen? Hogyan tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az Instagram logója már egy jó ideje megújult, viszont Huawei P8 Lite telefonomon az alkalmazás frissítése után sem cserélődött le. Hogyan lehetne icon pack-ek nélkül megváltoztatni, hogy tényleg, az eredeti alkalmazás rendelkezzen az új logóval, nem pedig egy újabb shortcut?

2016. szept. 16. 19:56
 1/2 anonim válasza:
Nekem is p8-om van, de nekem frissítéskor megújult. Esetleg törörld, és tölsd le újra, hátha úgy jobb
2016. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos már többször próbálkoztam ezzel a módszerrel, de eredménytelenül. Annyira nem zavar a régi logó, csak kicsit idegesít, hogy nem működik úgy a telefonom, ahogy kéne neki.
2016. szept. 18. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!