Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

SOS! A Huawei p8 lite eszközömön az összes wifire amire próbálok kapcsolódni azt írja, hogy "Hozzáférés a hálózathoz megtagadva". Hogy tudnám megcsinálni?

Az után jelentkezett amikor a Mobil Vodafone alkalmazást leszedtem (és barangoltam hogy mire is lenne jó) azután rögtön ez fogadott másnap!

Hivatalosan érkezett 6.0 van rajta kb. 1 hónapja és nem volt gond de az előtte lévő 5.0-val sem!

(Már ha ez lényeges info!)

Illetve Vodafonos

Keress kérdéseket hasonló témákban: Wi-Fi, wifi, Vodafone, Huawei, Marshmallow, Android

2016. szept. 16. 20:49  Privát üzenet  

A válaszok

Ez sajnos széria hiba. Nem az alkalmazás miatt van.

Ha van időd és kismilliónyi türelmed, akkor ingyen megcsinálják Garanciában kb 1 hónap alatt.... Ha nincs akkor elviszed egy kis GSM-boltba ott 1 nap alatt megjavítják. Csak ugye fizetni kell.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. szept. 18. 20:40 Privát üzenet
Széria hibás mint az enyém volt. Sajnos fődarab - alaplap- csere kell. Ha van számlád, vagy gari akkor a Huawei megjavítja.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. szept. 22. 12:27 Privát üzenet
bagdirobert nevű felhasználó válasza:

Sok pénz?

# 3/3Időpont 2016. okt. 17. 15:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Huaweien a mobilinternethez hol lehet kapcsolódni?
Huawei Y530-as telefon azt jelzi, hogy nem lehet kapcsolódni a kamerához. Egy hete vettem, és pár napja még teljesen jól működött. Valami ötlet, mit csináljak vele?
Nem tudnátok segíteni? Most vettem új telót (huawei ascend y530) és nem akar kapcsolódni a wifi-hez. Csak írja hogy kapcsolódás utána ip-cím lekérése de nem akar működni. De...
Egy Huawei Ascend Y300-on nem tudok WIFI-vel kapcsolódni a nethez. Miért?
Van egy Huawei hg8245h típusú t-homos wifis routerem e és portot kéne rajta nyitni mert nem tudok ubitre kapcsolódni rendesen. Nem tudok fel tölteni csak le. Nem vagyok egy túl...
Van egy huawei ideos s7 slim tablagepem meg egy hipernet kartyam. Bele tettem a teloba es kerte a pin kodot el is fogatta de nem tudom hogy kell a netre kapcsolodni. Lehet egyaltalan?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!