Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 lite? Mennyire volt...

Huawei p8 lite? Mennyire volt jó választás?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt álltam, és berendeltem egy, a fent emlitett telefont. Nézegettem, és bárhogy is néztem, csomó telefon közül ez tűnt nekem a legjobbnak, mint árban, mint kinézetben. Tudásban hasonló volt a többihez, mégis ő fogott meg. Megfogom bánni? Egyébként 50-60ezres árkategóriában gondolkodtam.

2016. szept. 16. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Felhasználás függő

Az aksija elég hamar letud merülni.

Napos helyen a fényerő igen kicsi

Elég lassan fókukuszál (szerintem)

"Márkátlan telefonok" között lett volna bőven jobb vétel

Amúgy "nagy márkák" között elég jó vétel

Nem hiszem hogy megfogod bánni, bár gondolom azért nem egy S7 színtet vársz el majd a telótól.

Ha gondolod nyugodtan leírhatod a tapasztalaidat a telefonnal kapcsolatban, kíváncsi lennék rá mit mond egy "kívülálló" :)

2016. szept. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezt olvastam sok felhasználótól hogy hamar merül, bár ennek tudatában vásároltam. Igaz picit megijedtem, és talán ez lesz az egy dolog ami miatt megbánhatom, de ha 1 napot ki bír az aksija arra már azt mondom oké.

Nem, nyilván nem S7 szintet várok, igazából csak ugy voltam vele hogy legyen egy telefonom végre fél év után.

Nem igazán akarok sok mindent, néha netezni rajta, fotózni, esetleg néha-néha játszani unaloműzés céljából, de igazából semmi több. Átlag felhasználás, mondhatni átlagon aluli.

Ha átvettem a telefont és kitapasztaltam 1-2 napon belül, akkor leirom ide, esetleg privátba, mi is a véleményem róla. :)

2016. szept. 17. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Reménykedjünk, hogy nem fog megzavarodni a wifije. Én fél évvel ezelőtt vettem, akkor is ez volt a legjobb választás. Mostanra megbántam. Egyik pillanatról a másikra nem csatlakozott fel a wifire. Azért egy ilyen árkategóriánál nem azt várja az ember, hogy fél év után szervízbe küldje. És nem én vagyok az egyetlen, a net is tele van vele. :( Amúgy ezt leszámítva jó teló, de hamarosan sokat fog veszíteni az értékéből, ha szériahibának nyilvánítják. Remélem te nem bánod meg.
2016. szept. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, nem tudom figyeli-e még valaki a kérdést. Megkaptam a telefont, kemény 3 napja van nálam. Nagyon elégedett vagyok vele. Iszonyat brutál ahogy kinéz, nagyon tetszik külsőre. Arany színű. Amit olvastam hogy oldalsó gombok mozognak eléggé, valóban igy van, de számomra ez nem probléma. Amit még olvastam hogy nagyon vékony, és nehéz felvenni asztalról, nos, ez igy van, de ez is apróság. természetesen még nem tapasztaltam ki a telefont, de ami nagyon bánt, bár ennek tudatában vettem meg, hogy az akkumulátor egy kuka kb. Nagyon gyorsan merül, ez valóban igy van. De amilyen használatot biztosítok neki, tegnap este óta 100%-ról merült kemény 70-re. De ettől független valóban gyengusz akksi, bár manapság melyik telefon akksija bírja sokáig. Nagyon elégedett vagyok, imádom. :)
2016. szept. 26. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Na örülök neki. #1-es voltam :)
2016. szept. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!