Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Baratnom szeretne telefont...

Hunika14 kérdése:

Baratnom szeretne telefont venni, s elegge oda van a htc-kert, az m8-at nezte ki, de mondtam neki, hogy vegyen ujabbat, aztan mondta, hogy az a9-et tartja meg idealisnak arban es tudasban. Van tapasztalat?

Figyelt kérdés
Hallott azonban negativumokat is rola, igy elegge bizonytalan. Ti mit gondoltok? Megeri a penzet az iphone klon?

2016. szept. 16. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:

(Becsüld meg a barátnőmet hogy nem Iphone-t még samsungot akar :D )

Na szóval. Sajnos a mostani htc-ről hosszútávú tapasztalatom nincsen. Ezért nem is szeretnék beleszólni. Viszont azt tudom hogy ebbe az árketegóriában jobb telefont is lehet kapni, vagy ilyesmi telrfont olcsóbban.

Iphone klónt meg nem nagyon éri meg. Tényleg tök menő még minden, a probléma ott kezdődik ha valamelyik ismerős elkezdi használni és hopp ha ez egy klón

A másik még hogy zsákbamacskát. Az árának megfelelően nyílván nem kapsz nagy minőséget. Egyik napról a másikra meghalhat garancia nincs, javítani ha javítják is többe kerül mint a teló. Vagy bejön vagy nem kategória.

2016. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért, kicsit túlzás azt mondani, hogy iPhone klón lenne a HTC, inkább az iPhone volt HTC klón.


Ha van még egy kis türelme esetleg várhatna október 4-ig akkor jelenik meg a HTC Pixel [link]

2016. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én htc 10-et vennék a9 helyett
2016. szept. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat igen, talan az m7-es volt az 1. ilyen kulsovel, nem tudom, az ember ezt tudja, csak belefarad majd abba, hogy ezt bizonygatja folyton, mert biztosan sokszor kapja ezt a reakciot, hogy "hat ezt jol lekoppintottak" En is nezegettem a Pixelt, sot, eleg sokat, viszont OnePlus 3-at vizsgaltam sokat az elmult idoszakban.
2016. szept. 17. 10:29
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 "(Becsüld meg a barátnőmet hogy nem Iphone-t még samsungot akar :D )"

Az összes csúcskategóriás telefon,már nagyon jó,de azért azt el kell ismerni,hogy jelenleg a Samsung és az Iphone áll az élen!

Azt megkérdezhetem mi a menő egy klón telefonban?

2016. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek is valszeg félreértelmezték én azokra az Iphone klónokra gondoltam amit az interneten 20ezer ft környékén adódhatnak, szinte úgy néz ki mint egy igazi Iphone csak nagyon minimális eltérés van ( felirat pl) de ugye a rendszer tökmás

És igen pont ezért "menő" mert tök úgy néz ki. Most hadne mondjam el hogy egy tök laikusnak többet fog névre mondani egy bmw (lehet az 20 éves is) mint egy renault (ami mondjuk tök új) Na most kb így képzeld el ezt is.

2016. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!