Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4000 mah-es power bank ér...

4000 mah-es power bank ér valamit?

Figyelt kérdés
Feltölti rendesen a telefont? Mi a véleményetek, érdemes venni ekkorát vagy nagyobbat kéne?

2016. szept. 16. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a semminél többet ér, de jön a kérdés mennyibe kerül? milyen márka? mennyire kinai? milyen telot mekkora aksival hány amperrel akarsz feltölteni? és ebből a 4000ből mennyi megy át ténylegesen a telefonodba?

Nekem eddig 2 power bankom volt az egyik 4500 körüli meg most egy 12000forintos kb . Az olcsora az volt írva hogy 30,000mAh napelem is volt rajta de látszott rajta hogy béna és nagyon kinai vacak és még könnyü is volt. A mostani telomat 0rol 73% töltötte és lemerült vagy is kicsit se volt jó. A mostani telom 3000mAh talán. De a mostani drágábban nincs napelem helyetted egy töltöttség %kijelező van súlya és 16200mAh ír rajta doboz. És min 4-5x 0 rol 100ra feltölti ugyan azt a telefont 1A-en. Ez se tökéletes mert a töltöttség kijelző szarul van belőve és nem 0tol 100%ig mutat hanem ha amxra van töltve 100rol megy le és 50körül már teljesen leis merül és leugrik 0%ra. De többszörösen feltölti és megérte az árát jobban mint az elödje ami egyser csak magátol felfujodott és kipukkadt. Szoval szerintem egyfelől nagyobbat vegyél drágábbat egy kicsivel a legolcsobnál és ha nehéz a kütyü az jó jel ha nem akkor kevésbé.

2016. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

elvileg 6000 ft, ezeket írják róla, Shoppy márka v mi..

- Feszültség: DC 5V

- Output: 5.0V / 1000mAh max

- Input Feszültség/Áram: 5.0V / 1000mAh

- Akkumulátor kapacitása: 3.7V/4000mAh

nekem egy htc one mini-m van 1800 mAh

2016. szept. 17. 00:48
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. szept. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!