Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni a telefon...

Mit lehet tenni a telefon felmelegedése ellen?

Figyelt kérdés

Amikor játszok (Shadow fight 2) a telefon (Xiaomi Redmi Note 2) felmelegszik a kamera körül. Maga a melegedés nem zavar... de a játék elkezd laggolni ilyenkor, tehát a teló visszaveszi a teljesítményt rendesen.

Amit próbáltam: játékon kívül minden appot bezárok, wifit is kikapcsolom. Játék grafikáját visszavettem high-ról mediumra. Így most már tovább tudok játszani lag mentesen.

De végleges megoldás jobb lenne. Régen ez a játék egyáltalán nem szaggatott pedig akkor is kb ilyen "forrónak" éreztem a telót. Azóta sok frissítést szedtem le a játékhoz, lehet azok idézték elő a szaggatást is.

Telefon hátlapját is vegyem le? Nem tudom segítene-e egy kicsit.


2016. szept. 17. 17:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!