Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom beállítani az...

Isten Keze kérdése:

Miért nem tudom beállítani az SD kártyámat belsőtárhelyként? Részletek lent

Figyelt kérdés

Blackview R7 nevű telefonom van, 6.0-ás androiddal és 64GB-os az sdkártyám. Van egy rakat játék a telefonomon és átszeretném azokat rakni az SDkártyára, de nincs olyan opció a beállításoknál, hogy "move to sdcard" vagy valami hasonló. Egyébként be vol már állítva hordozható tárolóként, de nem mutatja, hogy az alkalmazásokat át tudnám-e telepíteni rá.... egyszerűen hiányzik az a gomb szerintem róla:\ Így hát próbálkoztam belső tárhellyé alakítani az sdkártyám, hogy hátha ez a helyes megoldás és így működni fog. Hát nem működött..Rámentem arra, hogy sdkártya beállítása belső tárhelyként, formáztam is (előtte lementettem az adatokat a telefonra ami rajta volt a kártyán) 5 perc után kiírja, hogy "couldnt erase sdcard" vagyis nem lehet kitörölni a cuccokat az sdkártyáról, holott az üres volt, ugyanis ráraktam a cuccokat ugye a belső tárhelybe... ezután nem érzékelte az SDkártyát miután ezt kiírta, újraindítottam, utána azt írta, hogy sérült és megint azt írta, hogy állítsam be az sdkártyát vagy hordozható tárhelyként, vagy belsőként... hordozhatóként elfogadta, de a belsőt nem engedi:\

Valaki tudna segíteni legyen szíves? :(( 2 napja kínlódok ezzel, kutatok a neten, mindenhol, de semmi sem működik:c



2016. szept. 17. 18:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!