Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha beadom a telefonomat...

459-es rab kérdése:

Ha beadom a telefonomat szervizbe elveszhet a vizalosaga?

Figyelt kérdés

Van egy sony xperia m4 aquam ami toltes problemas es hallotam mar olyat hogy aki beadta szervizbe annak ugy jott visza hogy utana ha vizbe tette beazott..

En egy Vodafone boltbol vettem es vasarlaskor ra kerdeztem hogy garancia fedezi e ha beazik es azt mondtak nem szoval ha beadom es ugy jon visza hogy mar beazik akkor mit tudok tenni mert azzal ők rontottak el mert eddig tökéletesen vizalo de azt mondtak arra nincs garancia szoval nem tudom meg magyarazni.. Mi tevo legyek adjam be ennek ellenere is vagy vigyem marka szervizbe? De ott az a gond hogy plusz koltsegek is fel merulhetnek..



2016. szept. 17. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szolgáltató márkaszervizbe küldeti
2016. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A voda márkaszervízve küldi, de attól még a vízállóság nagy valószínűséggel megszűnik. Ugyanis szét fogják szedni a telót, és teljesen résmentesen úgy sem fogják tudni összerakni, úgy csak a gyártósoron lehet.


Ha neked nagyon kell a vízállóság akkor megjavítják, eladod, majd veszel egy másikat használtan.

2016. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valaki mondja már meg miért teszik vizbe a telefont?
2016. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 3/3 Én pl amikor haza jövök akkor le szoktam mosni csap alatt, hisz tömegközlekedtem stb, bár van aki nem ennyire finnyás, vagy még sose járt tömött buszon :D

Meg akkor annyi kilincset fogunk meg, ki tudja ki fogta meg előttünk, gondolom a munkahelyen/iskolában ti is láttok másokat kézmosás nélkül kimenni a wc-ből és utána nektek azt a kilincset meg kell fogni hogy kimenjetek :D

2016. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es. Nem lenne egyszerűbb egy fertőtlenítő kendővel áttörölni?

El nem tudom képzelni, hogy hazaérve elmosogatom a telefonom, hiába vízálló. A mosogatószer meg tönkreteszi, a sima víz meg nem szedi le az esetleges bacikat..

2016. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem jo az eladas meg mindig fizetem de nekem jo ha vizalo mert sokszor elonyomre valt mar :D akkor most beszoptam semmi megoldas sincs? :(
2016. szept. 17. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem lenne egyszerűbb, sőt leírtad hogy a mosogatószer ártana neki, na akkor szerinted a fertőtlenítő kendő nem?

Nem sok különbség van köztük.


Biztos hogy a sima víz nem a 100%-t viszi le a baciknak, de jobb mint a semmi.


Kérdező neked meg annyit lehet mondani hogy ha visszakapod, akkor úgy tudsz meggyőződni hogy leteszteled. Nincs más megoldás, max nem javíttatod meg.

2016. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, a fertőtlenítő kendő nem árt neki. Tudom, mert én azt használok. Ez csak egy sima nedves kendő, nem tud belőle semmi folyadék befolyni a telefonba. Mosogatószeres víz meg nyílván befolyik..

Sima víz meg mint említettem semmit sem ér, ugyan olyan bacis marad. De ha ez megnyugtatja a lelked, hogy "megmosod", akkor hajrá.

2016. szept. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bevittem garanciára és egy hét múlva kellet érte mennem adtak egy teljesen újat. :) jó az ha víz álló énis megszoktam mosni de én például azért mert elég gyakran csupa maszat meg ujjlenyomat ami zavar ezert csak lemosom megtorlom es mint az új. :) és ez csak a kisebbik ok gyakran járok úszni és király hogy a víz alatt is lehet videózni fényképezni meg selfiezni:) + már áztam meg vele 1x 2x esőbe akkor se jött roszul.
2016. okt. 24. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!