Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Segitenetek? Szempontok a leirasban

Figyelt kérdés

Mindenkeppen nagy kijelzojut szeretnek, min.5-os legyen(nemtudom hogy irjak a kijelzo meretet)

Elso kamera mindenkepp kell,es orulnek ha jok lennenk a kamerai,hogy tudjam is hasznalni

Es olcso legyen :D

Elore koszi a segitsegeket



2016. szept. 18. 12:04
1 2
 11/13 kaiu ***** válasza:
Veszekedni akarsz? Mert cheten ezt nem lehet elintezni mert ihy veszem ki higy ben birsz beletorodni higy az iphone is lehet ugyan olyan szr mint a kinai telok... Ha akarod megbeszelhetjuk skypeon ha nagyon pontot akarsz ra tenni... Privibe skype név be a cheten agresszorkodj kibirnekbszedni en is 20 dolgot ami minden mas telefonrol szol ... Es mielott hasznalad azt a nagy eszed tudom hogy ez bem chat de en igy irtam torodj bele...
2016. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"ők dolgoznak a dizájnnal" - már ha egyáltalán a legelső óta dolgoznak valamit! :D A méret persze sokszor különböző, és van 1-2 kisebb eltérő részlet, például ahogy a 7 Plus esetében már ők is bevezették a hátlapi dual kamerát, de ezeken kívül semmi, szinte minden iPhone ugyanúgy néz ki külsőre! Szóval vagy nincs több ötletük, vagy direkt csinálják így, bár ha az utóbbi, akkor nem értem mire alapozzák, hogy hosszú idő után se lenne már unalmas, annyira megszokott! :/


És bár igaz, Vernee Thor reklámot még nem láttam, de például Huawei-t annál többször, pedig az is kínai! :D

2016. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert egy márkacsaládban általában nagyon eltérők a dizájnok... LG-k, Samsungok, Sony-k, Huawei-k is szinte ugyanolyanok.. Amúgy a Huawei pedig már kezd a prémium felé haladni, én az ilyen Doogee, Verne Thor, és hasonlókra gondoltam. Jah, és utolsó előtti... Írástudatlan retardáltakkal nem beszélgetek, bocs
2016. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!