Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NEXUS 5-ös készülékem nem...

NEXUS 5-ös készülékem nem reagál se a bekapcsolásra, se a hard resetre, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ráraktam a töltőre 15%-nál és kikapcsolt, először nem akart bekapcsolni, aztán megpróbáltam a hard resetes gombgombinációt, bekapcsolt, aztán ott a menünél újra ki, és onnantól kezdve jelet se ad, hogy működne, hiába hagytam a töltőn 24órát.

#Nexus #reakció #Nexus 5 #tégla lett a telefon
2016. szept. 18. 20:51
 1/3 anonim válasza:

Próbáld ki, hogy csak a bekapcsoló gombot nyomva tartod kb. egy percig.

Nekem ez segített.

2016. szept. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem sikerül, nem reagál semmire.

Annyi élet jele volt, hogy a gép észlelte amikor csatlakoztattam hozzá usb kábellel, de egyébként egy "pittyogáson" kívül (amit a gép adott ki) más jelet nem nagyon mutat.

2016. szept. 19. 21:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Az alaplap kiment a telefonból, ha esetleg valakinek lenne ilyen problémája akkor lehet ez.
2016. okt. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!