Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefon előfizetéssel?

Új telefon előfizetéssel?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni előfizetésre egy samsung galaxy s7-et, ha mondjuk fizetek havi 15ezret, néztem a csomagokat meg minden és ennyire jött ki.. 13-15 ezer környékén, akkor mennyi előleget kell fizetnem?

2016. szept. 19. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen előleget? Van a havidíj és kész, ebből ennyi és ennyi lebeszélhető, valamint van valamennyi sms, a telefont pedig a feltüntetett áron kapod.

Ha nagy csomagot veszel és 0ft a telefon, akkor első havidíj, azaz a csomagdíj első részét kell fizetni.

Ha nem 0 ft a telefon, akkor a feltüntetett ár + első havi díj a fizetendő. Ennyi.

2016. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyit kell előre kifizetni amennyi ár ki van írva rá, ha ezt a csomagot választod.

Van ilyen kalkulátor egyébként a telefonos szaküzletek oldalán is, illetve ha bemész egy üzletbe és rákérdezel, akkor tuti tájékoztatnak erről.

Amúgy meg én nem vennék telefont ilyen magas havidíjjal, mert 2 éves hűségidővel ha kiszámolod, akkor 13 ezres havidíjjal számolva több mint 320 ezret fizetsz a telefonért + az a 40-60000 amennyit előlegként fizetni kell.

Szóval a végén sokkal többet fizetsz érte, mint amennyit valójában ér. Főleg úgy nézve, hogy 2 év után feleannyit fog érni a telefon, mint most. Úgyhogy vagy 3x-os áron veszed meg a telefont.

2016. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, voltam bent és 80 ezer az előleg, hát inkább nem..ennyi erővel várok még pár hónapot hogy össze spóroljam rá a pénzt, bár inkább veszek egy p9 lite telefont ami 80 ezer kártyásan. :)
2016. szept. 25. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!