Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonok jók a pokémon...

Milyen telefonok jók a pokémon go-hoz? Avagy 2016 legjobb telefonjai 😀?

Figyelt kérdés

Nekem q SAMSUNG Galaxy core II van és már elég rossz paszban van meg régi is a szüleim új telót fognak venni azt mondtak de nem drágát.


???????????


2016. szept. 19. 15:17
 1/4 A kérdező kommentje:

q=1


El írtam

2016. szept. 19. 15:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Ár/értékben a Samsung S6 nagyon jó,bár azt nem írtad mennyi a kert rá és kp. vagy elöfizus lesz!

Lg G5

HTC10

Huawei P9

Honor9 ,

OnePlus3,de az összes felső és csúcskategóriás már jó,de ami mindent visz (szerintem) az a Note7,S7/edge,Iphone7

2016. szept. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

768 MB RAM???

Ez már, máshoz is édeskevés. A mostani Androidos okostelefonoknál nem érdemes, 2 GB RAM alá menni.

Amúgy mennyi a maximum keret?

Az, hogy ne kerüljön sokba, gondolom 100.000 Ft körül, vagy afeletti ár, már szóba sem jöhet. Alatta mennyi a maximum keret?

Felhasználói értékelések alapján tettem sorrendbe a készülékeket: [link]

Be is állítottam, hogy a magyar 4G-t is tudja, ami a gyorsabb mobilinternethez kell (de ezt, csak tarifacsomag alapján tudod használni).

Vannak még jó ár-érték arányú okostelefonok, az eustock eu oldalán, ott is érdemes körbenézni (hozzá kell dobni egy ezrest, a házhoz szállítás gyanánt). Többen rendeltek onnan és megbízható (nem kamu).

Ezen kívül, itt van még, a külföldi webshopok összehasonlítói oldala: [link] (Euróban mérik. Érdemes átváltani az árakat, forintba, hogy jól tudjad, mi - mennyibe kerül).

2016. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:

A PoGO hivatalos gépigénye 2GB RAM és KitKat oprendszer (a későbbiekre gondolva célszerűbb inkább minimum Lollipopban gondolkodni).

Ez nem annyira különleges, hogy gondot okozzon.

Ha az AR módot is használni szeretnéd, akkor ahhoz szükség van giroszkópra, ami már nem annyira elterjedt szenzor, inkább a felső kategóriára jellemző (az XDA-n van egy kis mod, amellyel emulálni lehet a működését olyan telefonokon, melyekben nincs; de a PoGO legújabb frissítése nem működik rootolt készülékeken, így ez a megoldás már nem alkalmazható).

Én személy szerint egy LG G2-vel nyomom, de ezt már újonnan nem igazán lehet beszerezni.

2016. szept. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!