Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes waze...

Milyen telefont érdemes waze használatához venni?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ide soroltam a kérdésem, de az elektronikus eszközök/mobilok kategória eléggé halott, ha az ember nem iphone-nal kapcsolatban kérdez.

Szóval, a kérdésem ha engem csakis a waze app érdekel, semmi más, melyik a legolcsóbb okostelefon, amin tudnám használni?

Én a Lenovo a1000-re gondoltam. Tapasztalat vagy tanács?


2016. szept. 19. 16:33
 1/7 anonim válasza:
huuu nehéz, nagyon nehéz. Huawei y6 esetleg... vagy valami Samsung. Lenovo telóról nem nagyon hallottam, csak táblagépbe..
2016. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A márkát majd kitalálod, melyikre fussa.


A lényeg, hogy 6 collos kijelzője legyen, 2Mb RAM, és legalább 2800-3000mAh-s akkumulátora...


beírod a keresőbe, és kidob párat.


a legjobb a waze szerintem is, bár ezt nem kérdezted.

2016. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az op rendszer mennyire számít? Sok kínai telefonnál láttam ilyet, hogy 5.0 vagy 5.1 lollipop android. Az megfelelő? Számít milyen android?

A másik kérdésem, hogy miért kell 6"-os? Nekem már a 4 és feles is "túl nagy".

2016. szept. 20. 08:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Közben valaki nagyon ügyesen átrakatta a mobil kategóriába a kérdésem, nehogy több válasz érkezzen....
2016. szept. 20. 08:15
 5/7 Watt25 ***** válasza:
Waze esetén jelenleg a minimum rendszerigény a 4.0. (ICS) Gyakorlatilag bármelyik új telefont megveheted most, futni fog rajta.
2016. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Watt25 ***** válasza:
Ja igen, és a #2-es válaszadónak annyira vedd komolyan a válaszát, hogy azt sem tudja, hogy mi az a memória. De legalább is a 2MB nagyon kevés lesz. Ellenben 1GB alatti memóriájút azért ne vegyél. (Még lehet kapni kínából néhány 512MB-osat, de nem éri meg ezen spórolni pár ezer forintot.)
2016. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod Watt25!
2016. szept. 20. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!