Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letoroltem sok mindent a...

Letoroltem sok mindent a telefonról de akkor sincs még helyem, hogy tudok helyet csinálni?

Figyelt kérdés
milyen programot töltsék le a play aruhazbol hogy tárhely felszabadítása sikerüljön ?
2016. szept. 20. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ccleaner -t töltsd le, és futtasd
2016. szept. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát sok mindenre nem jutottam ezenkívül le akarok tölteni egy játékot de így sem jó azt írja ki hogy nincs elegendő hely
2016. szept. 20. 13:04
 3/7 feko válasza:

Milyen telefonról van szó?

Android, Windows, Ubuntu, Iphone?

Milyen Play áruház Google, Microsoft, stb. ?

2016. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 feko válasza:
Telefon típus? Ha pontatlan a kérdés, pontatlanabb a válasz. Ha kevés az info akkor méginkább. Android verziója? Android esetében remélhetőleg a telefonodban nem csupán 512 Mbyte van gyárilag, mert manapság az ilyen telefonok már csak felejtősek alkalmazás futtatásra, telefonálásra azért még jó. Sajnos az áruházi kínálatokban még sok mindenkit az olcsó árával emiatt megsz.....k. A jobban működő droidos telefonok 1Gb/8Gb memóriákkal rendelkeznek minimum és Android 5 fut rajtuk minimum. Ha droidos telefont vennék, akkor én már 2Gb/16Gb memóriást vásárolnék. De az már kártyafüggetlenül is 50000 ft felett van jelenleg.
2016. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Kedves kérdező! Te ugye lány vagy? Csak abból gondolom, hogy minimális infót sem adsz, meg sem köszönöd a segítséget, és "Hát" al kezded a mondatot. Hát segítsen neked a Belzebub
2016. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4.4.2 androidos rendszer van ezen a napon m450en
2016. szept. 20. 15:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Navon m450 4.4.2 rendszerel
2016. szept. 21. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!