Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új akkumulátor töltése hogyan...

Új akkumulátor töltése hogyan zajlik li-ionos töltés esetén? Rengeteg pro-kontra választ elolvastam már, nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy ACE 3, 7270, 3G-s telefonról van szó.

Meghalt az akksija, állandóan ugrált a töltöttségi szint, ezért ma vettem egy új akkumulátort. NOS, az LTE-s Ace 3 akksija nem volt jó bele, így kaptam bele egy ACE 2 akkumulátort.

Neten azt olvastam, hogy ez Li-Ionos, ezeket pedig formázni kell, ha jól tudom.

Aki konkrétan tudja, hogy hogyan kell elsőre feltöltenem, kérem írjon.


Ezt hallottam: Első alkalommal kikapcsolt állapotban kell tölteni 10-12 óráig, majd teljesen lemeríteni.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. szept. 21. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

"Neten azt olvastam, hogy ez Li-Ionos, ezeket pedig formázni kell, ha jól tudom. "


Keresd meg újra azt a cikket, és ismét olvasd el. Mi sem tudjuk jobban.

2016. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs szükség arra, hogy flegmázz, gondolom tipikusan olyan ember vagy, aki itt éli ki magát.

Ha nem tetszik egy poszt, vagy nem tudsz építő jelleggel hozzászólni az aktuális témához, akkor inkább hagyd azt el.

2016. szept. 21. 18:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta már megoldódott a probléma, beszéltem egy szakis ismerőssel..
2016. szept. 21. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!